Tarım Fuarına Hazırlık

Malatya'da, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan 7. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın ulusal fuara taşıma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

Tarım Fuarına Hazırlık Malatya Kültür-Sanat

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 7. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı çalışmalarının devam ettiğini ifade edip, “İlk etapta birlik başkanları ile istişare toplantısı yaptık. Fuarda daha farklı ne tür etkinlik yapacağımızı istişare ediyoruz. Bu yıl fuarımız çok renkli geçecek. İl dışı ekibimiz bölgedeki illeri ziyaret ederek bilgilendirme yapıyor. Fuara katılımcı konusunda yoğun ilgi var” dedi.

Nalçacı, stantların yüzde 65’inin satıldığına dikkat çekerek, fuar süresince buzağı yarışması gibi yarışmaların da düzenleneceğini bildirdi.

7. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın ulusal fuara taşıma çalışmalarının sürdüğünü de dile getiren Nalçacı, fuarda her yıl bir merhale kat etmek için çaba gösterdiklerini kaydetti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 649
Bu Ay : 4093
Toplam : 4093

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom