Çocuk Meclisi’nden Sevgi Programı

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri MİAD Sevgi evlerinde kalan çocuklar için bir eğlence programı düzenlediler.

Çocuk Meclisi’nden Sevgi Programı Malatya Haber

Kent Konseyi Toplantı Salonunda düzenlenen programa MİAD Sevgi Evleri Müdür Yardımcısı Mukaddes Özbulut, Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Özdemir, Çocuk Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri ve Sevgi Evlerinde kalan 7-12 yaş grubunda ki çocuklar katıldılar.

Çocuk Meclisi Başkanı Zeynep Özdemir, Çocuk Meclisinin yapı itibari ile çok geniş bir yelpazeye sahip olduğunu ve Malatya da yaşayan her çocuğun kendileri için çok özel olduğunu vurgulayarak, “ Bugün sizinle beraber bizler de eğleneceğiz. Bizleri bu imkânı sunan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a ve Konsey Sekreteryasına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Çocuk Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri evlerinde hazırlamış oldukları ikramları çocuklara sundular. İkramlardan sonra çeşitli yarışma programları düzenleyerek gönüllerince eğlenen çocuklar, ayrıca müzik eşliğinde de hünerlerini sergilediler.

Düzenlenen programdan duydukları memnuniyeti dile getiren MİAD Sevgi evleri Müdür Yardımcısı Mukaddes Özbulut, Kent Konseyine teşekkür etti.

Programın sonunda Kent Konseyi Çocuk Meclisi tarafından çocuklara hatıra defteri hediye edildi. Çocuklar hatıra defterlerini o gün yaşadıklarını yazarak arkadaşları ile paylaştılar. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 850
Bu Ay : 15026
Toplam : 15026

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom