5. otomobil sahibini bulamadı

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketinin beşinci eşya piyangosunda bir otomobil ve 11 farklı hediye talihlileri belirlendi. Ancak Otomobil talihlisine ulaşılamadı

5. otomobil sahibini bulamadı Malatya Haber

Malatya Belediyesi'ne bağlı Esenlik İmar, İnşaat ve Ticaret Limited şirketinin beşinci eşya piyangosunda bir otomobil ve 11 farklı hediye talihlileri belirlendi. Otomobil bu defa 19 yaşında Ersin Canbay’a çıktı. Esenlik Süpermarket ikinci şubesi yanında gerçekleştirilen beşinci çekilişte Otomobil talihlisinin telefonu kapalı olduğu için ulaşılamadı.

Çekilişe Ak Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, Malatya Belediyesi Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdürü Hacı Uğur Polat, Malatya Belediyesi Fuarcılık A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık ŞAHİN, Esenlik Ltd. Şti. Genel Müdür yardımcıları, Veysel Tay, Hulusi Poyraz, Mesut Bozkurt 'un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Esenlik Ltd. Şti. 12 günde 12 farklı hediye toplamda 144 hediye piyango çekilişinin beşincisini büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Çekiliş toplam 48.800 bilet arasında gerçekleştirildi. 3.718 adet bilet alışveriş yapıldığı halde kutuya atılmadığı için çekilişe dahil edilmedi.

Ak Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca; “Yapılan çekiliş ile Malatya’dan kazandığını tekrar Malatya’ya harcayan Esenlik Ltd Şti’nin başarılarının devamını diliyorum. Hem alışveriş yapacaksınız hem de yaptığınız alışveriş ile çok güzel hediyeler kazanacaksınız. Esenlik süpermarketler çok güzel bir kampanya ile Malatyalıların gönlünü kazandığı gibi kaliteli ürünleri ve yaptığı indirimlerle de hemşerilerimizin bütçesinin dostu olduğunu göstermiştir. İlimizde Esenlik Ltd. Şti. süpermarketlerle birlikte daha birçok önemli görevleri üstlenmiştir. Esenlik Ltd Şti. idareci ve personellerine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Hediye çekilişinde ikinci büyük hediye olan buzdolabı talihlisini İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata yaptığı çekiliş ile belirledi. İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata; “Hediyeleri daha yarıya düşürmedik, beşinci çekilişi yapıyoruz, önümüzde daha yedi çekiliş var. Esenlik toplamda 12 kişiyi araç sahibi yapacak hem de çok kısa bir sürede bunu gerçekleştirecek dedi. Şavata, Esenlik Ltd. Şti nasıl Malatya için çalışıyorsa, Malatyalılarda kendi marketlerini sahipleniyor, her geçen gün gücüne güç katıyor” dedi .

Daha sonra çamaşır makinesi talihlisinin çekilişini yapmak üzere MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık ŞAHİN kürsüye geldi. ŞAHİN konuşmasında; Esenlik yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederek, çamaşır makinesi talihlisini belirlemek için çekilişi gerçekleştirdi.

Program sonunda 44 TL’lik hediye çekinin sonuncu talihlisi 4. çekiliş araç talihlisi Gülşen GÜNEŞ tarafından gerçekleştirildi. Daha sonra 4. çekiliş araç talihlisi Gülşen GÜNEŞ, e aracının anahtar ve ruhsatını Malatya Belediyesi Fuarcılık A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı verdi. Nalçacı; “Esenlik Ltd. Şti. genel müdürümüz Sayın H.Uğur Polat ve yöneticilerimizi de yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden, yüzlerce hediye dağıtımından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Araç talihlimize de Allah kaza bele vermesin iyi günlerde kullansın diyoruz” dedi.
Diğer hediye sahipleri yapılan çekilişlerle sahiplerini buldu.

Not: Çekiliş sonuçları Esenlik market vitrinlerinde ve www.esenlik.com.tr adresinde öğrenilebilirsiniz. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 228
Bu Ay : 228
Toplam : 228

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom