Ahmet Güven Kansere Yenik Düştü

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi Temizlik İşleri Müdürlüğü Makine İkmal Şefi Ahmet Güven hayatını kaybetti.

Ahmet Güven Kansere Yenik Düştü Malatya Yaşam-Sağlık

Bir süredir Turgut Özal Tıp Merkezi’nde kanser tedavisi gören Esenlik Temizlik İşleri Müdürlüğü Makine İkmal Şefi Ahmet Güven’in (46) cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin göz yaşları arasında Hatunsuyu Mezarlığı’na defnedildi.

Evli ve 4 çocuk babası olan Güven’in cenaze namazına, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İl Genel Meclis Naci Şavata, Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Malatya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Şaban Aşıcı, Esenlik Genel Müdür Yardımcıları, Erhan Soylu, Mesut Bozkurt, Ahmet Faik Yıldız, Esenlik Birim Müdürleri, Şefler, mesai arkadaşları ile birlikte Güven'in yakınları katıldı.

Bu arada, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz Güven'in vefatı dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Personellerimizden Ahmet Güven'in vefatı bizleri derinden üzmüştür. Her zaman söylediğimiz gibi Esenlik, personelleri ile birlikte büyük bir ailedir. Bu ailenin her bireyi, her ferdi bizler için çok değerlidir. Esenlik ailesi olarak Ahmet Güven’e Cenabı Allah’tan rahmet, merhumun yakınlarına başsağlığı diliyoruz" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 66
Bu Ay : 3510
Toplam : 3510

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom