CHP Heyetinden Kılıçdaroğlu Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Malatya ziyareti öncesinde CHP milletvekilleri, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek programa davet ediyor.

CHP Heyetinden Kılıçdaroğlu Ziyareti Malatya Siyaset

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 27 Aralık Perşembe günü Malatya'ya yapacağı ziyaret öncesinde CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba; CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam ve CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile birlikte esnaf kuruluşlarını ziyaret etti.

Esnaf kuruluşlarının ziyareti esnasında MESOB Başkanı Şevket Keskin ziyaret için teşekkür ederek, Türk esnaf ve sanatkarına yakışır bir şekilde ana muhalefet partisinin genel başkanını karşılayıp, sorun ve talepleri paylaşacaklarını söyledi.

ESKKK Başkanı Ali Evren ise, özellikle kredilerde eşlerin imza verme şartı nedeniyle önemli sıkıntılar yaşandığını belirtirken, çek kanunu ile ilgili de yeniden düzenleme yapılması gerektiğini aktardı.

CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, borçlar kanununda düzenleme yapılması için hükümet ile ortak çalışma yapacaklarını kaydederken, çek kanununda da düzenleme yapılması konusunda çalışma yürüteceklerini söyledi.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise, Kılıçdaroğlu'nun Malatya ziyaretine TSO ve MESOB’a yapacağı ziyaretlerin ardından organize sanayi bölgesindeki programa katılacağını, akşam da iş adamları ile yemekte bir araya geleceğini ifade etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 800
Bu Ay : 1423
Toplam : 1423

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom