23 Aralık Türkiye Gündemi

23 Aralık 2013 Türkiye Gündemi

23 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı

- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 19.30'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün kızının ATO Congresium'da düzenlenen düğün törenine katılacak.

Bakanların faaliyetleri

- Bandırma-Bursa-Ayazma-Osmaneli hızlı tren projesinin ilk adımı olan Bursa Yenişehir hattının temel atma törenine, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de katılacak. (13.00)
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Balıkesir Sanayi Odası'nın düzenleyeceği geleneksel ödül törenine katılacak. Bakan Şimşek, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılacağı törende 2011 yılı için yüksek seviyede vergi ödeyen, ihracat yapan ve Türkiye'nin 1000 büyük sanayi kuruluşu içinde yer alan BSO üyelerine ödül verecek. (Saat 14.00, BSO tesisleri)

Siyasi Partilerin faaliyetleri

- MHP Parti İçi Eğitim, Siyasal ve Liderlik Okulu, saat 13.30'da "Medya ve Etik" konulu söyleşi programı düzenleyecek.
- Saadet Partisi Ankara İl Başkanlığı, saat 13.00'de RTÜK önünde basın açıklaması yapacak
- Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Anıt Mezar’da Adnan Menderes Platformu tarafından düzenlenecek bir etkinliğe katılacak.
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bostancı Gösteri Merkezi’nde saat 18.00’de, Sanatçılar Girişimi Buluşmasına katılacak.
-CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde saat 17.00’de, “Türkiye Nereye Gidiyor” konulu panele katılacak.
-CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Crowne Plaza/Harbiye’de saat 10.30’da, üniversite öğrencilerinin oluşturduğu kulüplerin başkanlarıyla bir araya gelecek.
- Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Eş Genel Başkanı Gültan Kışanak, saat 14.30’da partisinin Konya İl Örgütünün 2. olağan il kongresine katılacak.

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret, eylem, panel

- LÖSEV, saat 11.30'da Lösev'li çocuklara "Hoşgeldin 2013" partisi düzenleyecek.
- Bedensel Engelliler Derneği, saat 19.30'da Ankara’da bir tiyatro oyunu sergileyecek.
- Bilinçli Gençler Kulübü, meme kanserinde erken teşhis için "Her ay 10 dakika" konulu söyleşi yapacak.
- Forum Fuarcılık tarafından, saat 11.00'de 20 ülkeden 200 katılımcının yer alacağı 14. yeni yıla merhaba hediyelik eşya günleri düzenleyecek.
- Alevi Bektaşi Federasyonu Antalya Bileşenleri, Maraş katliamını protesto için Kapalı Yol Halk Bankası önünde Attalos Heykeline yürüyecek. (15.00)
- İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Sultangazi 50. Yıl Kültür Merkezi’nde saat 14.00’de, “Özgür Suriye İçin El Ele” konulu panele katılacak. Panele, Özgür Suriye Ordusundan iki kanaat önderi de katılacak.
-Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Kerkük Milletvekili Erşat Salihi, Akgün Otel’de saat 15.00’te, Kerkük, Tuzhurmatu ve Türkmeneli bölgelerinde yaşanan sıcak gelişmelere ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.

Spor

- 23 Aralık Pazar: Spor Toto Süper Lig 17.hafta maçları
13.00 Sivasspor-Sanica Boru Elazığspor: Fırat Aydınus
16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği: Tolga Özkalfa
16.00 Gaziantepspor-Mersin İdmanyurdu: Mustafa Öğretmenoğlu
19.00 Medical Park Antalyaspor-Eskişehirspor: Cüneyt Çakır
19.00 Trabzonspor-Galatasaray: Yunus Yıldırım

- 23 Aralık Pazar PTT 1.Lig 17.Hafta maçları
13.00 1461 Trabzon - Çaykur Rizespor: Mustafa Kamil Abitoğlu
13.00 MKE Ankaragücü - Torku Konyaspor: Mürvet Sezer
13.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Göztepe: Serkan Çınar
14.00 Adana Demirspor - Samsunspor: Koray Gençerler
19.00 Karşıyaka - Kartalspor: Aytekin Durmaz

- 23 Aralık Pazar: Spor Totot 2.Lig Beyaz Grup 17 Hafta maçları
13.30 Eyüpspor-Anadolu Selçukluspor: Alper Ulusoy
13.30 Denizli BLD- Çamlıdere Şekerspor: Sertaç Şaroğlu
13.30 Yeni Malatyaspor-Bayrampaşaspor: İbrahim Halil İleri
13.30 Kızılcahamamspor-İnegölspor: Ali Zağlı
13.30 Alanyaspor-İskenderun Dr: Zafer Koçbay
13.30 Tokatspor- Ofspor: Yiğit Peşin
13.30 Balıkesirspor-Kırklarelispor: Abdulkadir Bitigen

- 23 Aralık Pazar: Spor Totot 2.Lig Kırmızı Grup 17 Hafta maçları
13.30 Fethiyespor-Bozüyükspor: Serkan Tokat
13.30 Turgutluspor-Bandırmaspor: Öner Fırat
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Sakaryaspor: Bilal Köseoğlu
13.30 Çankırıspor-Nazilli BLD: Nuri Karahançer
13.30 Sarıyer- Giresunspor: Özgür Sepin
13.30 Ünyespor- Pendikspor: Ekrem Gerginci
13.30 Tepecikspor- Hatayspor: Sefa Demir
13.30 Polatlı BUGSAŞ -Faturavizyon K.Maraşspor: Serkan Ergün

- 23 Aralık Pazar: Spor Toto 3.Lig 1. Grup 17. Hafta maçları
13.30 Siirtspor-Çorumspor: Mehmet Karanlık
13.30 Bergama BLD- Diyarbakır BŞ.BLD: Burak Cem Tahiroğlu
13.30 Kastamonuspor-Anadolu Üsküdar 1908: Mehmet Emre Atasoy
13.30 Kırıkhanspor-İstanbulspor: Mustafa Aydın
13.30 Fatih Karagümrük-Pazarspor: Özgür Bayır
13.30 Gölcükspor-Sandıklıspor: Ahmet Eşref Sarı
13.30 Tekirova BLD-Ankara Demirspor: Ümit Öztürk
13.30 Orhangazispor- BLD Vanspor: Burak Taşkınsoy
13.30 Kayseri Şekerspor-Beşikdüzüspor: Bahattin Şimşek

- 23 Aralık Pazar: Spor Toto 3.Lig 2. Grup 17. Hafta maçları
12.30 Batman Petrolspor-Adıyamanspor: Hakan Tezcan
13.30 Silivrispor-Dardanelspor: Levent Aktan
13.30 Ümraniyespor-Kilimli BLD: MutluDalbudak
13.30 İskenderunspor 1967- BLD Bingölspor: Hasan Avcı
13.30 Hacettepe-Manavgat Evrenseki: Serkan Özkan
13.30 Bursa Nilüferspor-Derince BLD: Tolga Kadaz
13.30 Gebzespor-Sivas Dört Eylül BLD: Cihat Çelikdağ

- 23 Aralık Pazar: Spor Toto 3.Lig 3. Grup 17. Hafta maçları
13.30 Diyarbakırspor-Sancaktepe BLD: Enez Kaplan
13.30 Mardinspor-Kahramanmaraş BLD: H. Hüseyin Yıldırım
13.30 Kocaelispor-OYAK Renault: Yusuf Eren Yurtsever
13.30 Gümüşhanespor-Altınordu: İbrahim Bülbül
13.30 Arsinspor-Keçiörengücü: Gökhan Esen
13.30 Çorum BLD-Emrespor: Aykut Çakmak
13.30 Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği: Sacit Keşkek
13.30 Elazığ BLD-Beylerbeyi: Mehmet Gonca
13.30 Erzurum BŞ.BLD -Yimpaş Yozgatspor: Halil Sayın

- 23 Aralık Pazar: Beko Basketbol Ligi'nde 12. haftanın maç programı
13.30 Olin Edirne–Beşiktaş (Mimar Sinan S.S)
15.30 Anadolu Efes–Pınar Karşıyaka (Ayhan Şahenk S.S)
16.00 Aliağa Petkim–TOFAŞ (ENKA Spor Salonu)
17.30 Erdemir–Mersin Büyükşehir Belediyesi (Erdemir S.S)

- 23 Aralık Pazar: 11. hafta programı- Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi
14:00 Ankara (Başkent) Çankaya BLD ANKA - Halkbank
15:00 İstanbul (Burhan Felek) Galatasaray - Gümüşhane Torul Gençlik
16:00 Ankara (Başkent) Maliye M.Piyango - Greenwich Saat TED Kolejliler
17:00 Sivas (4 Eylül) 4 Eylül BLD - Ziraat Bankası
17:30 İstanbul (Haldun Alagaş) İstanbul BBBSK - Fenerbahçe Grundig
22 Aralık Türkiye Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda bugün yapılacak yarışlarla sona erecek.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 355
Bu Ay : 18016
Toplam : 27274

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom