BBP'de Yeni Yönetim Göreve Başladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Malatya il yönetiminde devir-teslim töreni gerçekleştirildi.

BBP'de Yeni Yönetim Göreve Başladı Malatya Siyaset

BBP il binasında düzenlene törende, BBP eski İl Başkanı Cengiz Sancaktar, görevini yeni İl Başkanı Abdulvahap Atabay’a teslim etti.

BBP eski İl Başkanı Sancaktar, kendi isteğiyle görevinden ayrıldığını aktardı. Sancaktar, yönetimine ve partiye destek veren herkese teşekkür ederek, "Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinde yürüyeceğiz, partimiz hak ettiği yerde olacaktır" dedi.

BBP İl Başkanı Abdulvahap Atabay ise, "Bizden önce hizmet eden Başkanımız Cengiz Sancaktar'a ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu bayrağı teslim aldık, daha ileriye taşıyacağız. Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinden yürüyeceğiz ve partimizi daha ileri taşıyacağız. Malatya'da BBP hak ettiği yere gelecektir" ifadelerini kaydetti.

Konuşmaların ardından Sancaktar, Atabay'a Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim vererek, görevi devretti. Törende BBP eski il başkanlarından Ramazan Keltaş da hazır bulundu.

Bu arada, BBP İl Başkanı Abdulvahap Atabay başkanlığındaki BBP'nin yeni il yönetim kurulu üyeleri; Hasan Ensari Aladağ, Mehmet Kırteke, Esme Aksüt, Teyfik Cücemen, Aliseydi Selağız, Emre Özcan, Coşkun Özyurt, Ramazan İşitmez ve Musa Arıca oldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 826
Bu Ay : 7972
Toplam : 7972

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom