15 Aralık Türkiye Gündemi

15 Aralık Türkiye Gündemi

15 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.30’da Suriye Türkmenleri Kongresi heyetini İstanbul’daki çalışma ofisinde kabul edecek

TBMM gündemi

- TBMM Genel Kurul'da saat 11.00’de, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın 2013 yılı bütçeleri görüşülecek.

Başbakan yardımcısı ve bakanların programları

- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 16.00’da Bakanlığının TBMM Genel Kurulu'nda yapılacak 2013 yılı bütçe görüşmelerine katılacak.

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, saat 10.00’da Anfa Fuar Salonu’nda gerçekleştirilecek Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne 20 adet Renault Fluence elektrikli araç teslim törenine katılacak.

- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, saat 10.00’da Sağlık-Sen tarafından Asya Termal Otel’de düzenlenen teşkilat toplantısına katılacak, ülke genelinde sağlık çalışanlarınca başlatılacak organ bağışı kampanyasının açılışını gerçekleştirecek.

- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Grand Cevahir Otel’de saat 10.00’da, Suriye Türkmenleri Platformu tarafından düzenlenecek olan “Suriye’nin Geleceği İçin Suriye Türkmenleri Toplanıyor” konulu toplantıya, Adile Sultan Sarayı’nda saat 11.30’da Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (KEİ) Dışişleri Bakanları Konseyinin 27. Toplantısına, saat 15.00’te ise basın toplantısına katılacak.

- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, saat 09.30’da Yıldız Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Davutpaşa Kampüsü’nde Sabahattin Zaim İslam ve Ekonomi Sempozyumu’na katılacak.

- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kurtköy Crowne Plaza Asia-Viaport’ta saat 19.00’da, Gemi Mühendisleri Odası’nın 58. Kuruluş Yıldönümü programına katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nde saat 11.00’de, CHP Sarıyer İlçe Örgütü’nün düzenleyeceği “Büyükşehir Yasası; ne getiriyor, ne götürüyor?” konulu panele katılacak ve Büyükşehir Yasası hakkındaki görüşlerini açıklayacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Girişimcilik Ödülleri Töreni”, saat 19.00’da OTDÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

- Ünlü Modacı Cemil İpekçi, saat 17.00’da D&R Armada’da imza gününde sevenleriyle buluşacak.

- İslam Birliği Derneği, saat 12.30’da Kocatepe Kültür Merkezi’nde “PKK ve Terörizme Karşı İlmi Mücadelenin Önemi” adlı konferans düzenleyecek.

- CHP Çankaya İlçe Kadın Kolları üyeleri, saat 12.00’da Yüksel Caddesi’nde basın açıklaması yapacak.

- Sinpaş Yapı, saat 14.00’da Oran’daki Altınoran proje alanında ağaç dikim organizasyonu düzenleyecek.

- Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin, saat 11.30’da tarım topraklarının kullanım durumuyla ilgili basın toplantısı yapacak.

- Türk Eğitim-Sen, saat 10.00’da İçkale Otel’de “Türkiye Yükseköğretimin Sorunları, Beklentileri ve Çözüm Arayışları” konulu çalıştay düzenleyecek.

- Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi üyeleri, saat 13.00’da Barcelo Altınel Otel’de basın toplantısı düzenleyecek.

- Altı Nokta Körlere Hizmet Vakfı Müdürü İbrahim Kılınç’a ait siyasi hicivlerden oluşan “Kaptırırsan Yuları” isimli şiir kitabının imza günü, saat 14.00’da Maden Mühendisleri Odası Lokali’nde gerçekleştirilecek.

- MÜSİAD’ın konuğu olarak İstanbul’da bulunan KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, saat 14.00'te “Kıbrıs ve Gençlik” başlıklı konuşma yapacak.

- Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Derneğin Ataköy’deki Merkez Binası’nda saat 12.30’da, ihtiyaç sahibi 131 özürlü vatandaş için akülü tekerlekli sandalye dağıtım töreni düzenleyecek.

- TMMOB İnşat Mühendisleri Odası, Harbiye Askeri Müze ve Kongre Merkezi’nde saat 14.00’te, TMMDB Odasının Kuruluş Haftası dolayısıyla kutlama etkinliği düzenleyecek.

- Gıda Mühendisleri, Beşiktaş Meydanı’nda saat 19.30'da, “Sessiz Eylem” yaparak dilek feneri uçuracaklar ve ardından basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------------
- Profesyonel Bayanlar Tenis Turnuvası, saat 09.00’da PTT Ankara Cup 2, Ankara Tenis Kortları'ndaki eleme maçlarıyla başlayacak.

- Türkiye Güreş Şampiyonası'na, saat 10.00’da serbest stil müsabakalarıyla devam edilecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 715
Bu Ay : 5909
Toplam : 5909

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom