Ukrayna'da Türk'e Ölesiye Dayak

Ukrayna'da kendilerine Defacto adını veren bir grubun, seks turizmi için Ukrayna'ya gelen turistlere gözdağı vermek amacıyla yaptığı eylemin kurbanı bir Türk oldu.

Ukrayna'da Türk'e Ölesiye Dayak Dünya

Ukrayna'da seks turizmine karşı savaş açtıklarını belirten grup, eylemlerini baştan sonra videoya kaydederek sosyal paylaşım sitelerinde yayınladı. Videoda, Türk vatandaşı olduğu iddia edilen bir kişinin evine hayat kadını ile birlikte giren grup, kurbanı önce kafasına bir torba geçirerek, ardından ellerini ve ayaklarını bağlayarak tartaklıyor.

Hayat kadınının zile basmasıyla açılan kapıdan "Ukrayna'ya Hoşgeldin" diyerek içeri hücum eden grup, kurbanın üzerine çullanarak, kim olduğunu ve nereden geldiğini soruyor. Büyük şok yaşayan kurban, "Türkiye'den" geldiğini söylüyor.

Grup daha sonra ellerini ve yüzünü bantladıkları kurbanını bornoz içinde evinden çıkararak araçla bir otoban kenarına getiriyor. Kurbanlarının üzerine "Seks Turizmine Son" yazılı bir pankart asan grup üyeleri, sözkonusu kişiyi yalınayak, üzerinde bornoz otoban kenarında bırakarak hızla uzaklaşıyor.

Videoya konuşan bir eylemci, Ukrayna'da yabancı artışına paralel olarak seks turizminin korkunç boyutlara vardığı ve polisin buna karşı yeterli önlemleri amadığını söylüyor. Ukrayna'nın Avrupa'nın "sperm lağımı" olduğunu söyleyen grup, eylemleri ile seks turizmine gelenlerin korkulu rüyası olacaklarını söylüyor.

Bu arada tuzağa düşürülen kişinin polise şikayetçi olmadığı, Ukrayna Emniyet Müdürlüğü'nün konuya ilişkin soruşturma başlattığı ifade ediliyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom