Aşure İkramlı Çekiliş

Malatya Belediyesi Esenlik Marketler'in "Esenlikle Kazanmaya Var mısın Kampanyası"nın Kahramanmaraş üçüncü çekilişinin Muharrem ayına denk gelmesi nedeniyle, Kahramanmaraşlılara aşure de ikram edildi.

Aşure İkramlı Çekiliş Malatya Kültür-Sanat

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz burada yaptığı konuşmada, "Bugün burada çekiliş programımızın son etabını gerçekleştireceğiz. İkinci yılımızda yaptığımız çekiliş sonucunda, 3 adet otomobil ile birlikte 30 adet hediye dağıtmış olduk. Önümüzdeki yıllarda ise bu hediyeler artarak devam edecektir. Esenlik gittiği her yerde müşterisiyle paylaşarak büyümektedir. Azda olsa kanaatle edindiğimiz karı sizlerle bölüşmekteyiz. Kaliteyi en uygun biçimde size sunmaya çalışıyoruz.

Bundan dolayı Esenlik sizlerle birlikte büyümeye devam etmektedir. Muharrem ayının içerisinde olmamız nedeniyle, bugün burada sizlere aşure ikramımız olacaktır. Birçok mucizenin yaşandığı bir ayın içerisindeyiz. Tarih boyunca yaşanmış en hüzünlü olaylardan biri olan Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in torunu Hz. Hüseyin'in şehadetinin bu ayda yaşanmış olması, bu aya ayrı bir hüzün katmıştır. Hz. Hüseyin şehadete giderken, aslında bizlere zulme rıza göstermemeyi öğretmiştir.

Bu olay tarih boyunca zulme başkaldırışta bir ilham olmuştur. Kerbela olayını bizler bir mesaj olarak, günümüze yansıtmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.
Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Güven ise, "Esenlik'in yaptığı bu anma ve çekiliş programında bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin katkılarıyla Esenlik'in Kahramanmaraş'a hizmetleri devam edecektir. Bir hemşehriniz olarak da Esenlik'in buraya yaptığı yatırımlardan dolayı gurur duyuyorum" dedi.

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Cilve de, "Malatya bizim kardeş şehrimizdir. Esenlik'in buraya yaptığı hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Esenlik Kahramanmaraş'a bir renk, bir ahenk, rekabet ve ucuzluk getirmiştir. Kahramanmaraş'ta Esenlik'i tercih etmemizin nedeni eğitime verdiği katkıdır. Şu anda bize hediye edilen eğitim binasında ülkemiz için faydalı olacak nesiller yetişmektedir. Bundan dolayı başta Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ve ekibine teşekkürü bir borç biliyor, Kahramanmaraşlıların bundan sonraki alışverişlerinde Esenlik'i tercih etmelerini istiyorum" diye konuştu.

Araba talihlisini belirlemek üzere Ali Cilve'nin yaptığı çekiliş sonucunda, 7562 numaralı kuponu dolduran Hamit Çeray, Esenlik'ten araba kazanan talihli oldu. Çekiliş programından sonra yapılan dua ile birlikte davetlilere aşure ikramı da yapıldı.

Öte yandan, yapılan açıklamada, "Esenlikle Kazanmaya Var mısın? Kampanyası Kahramanmaraş üçüncü çekiliş sonucuna www.esenlik.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz" denildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 737
Bu Ay : 5103
Toplam : 5103

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom