Üretici Birliklerinden Selvi'ye Ziyaret

Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne yeni atanan Ali Selvi’ye, birlik yöneticileri nezaket ziyaretinde bulundu.

Üretici Birliklerinden Selvi'ye Ziyaret Malatya Haber

Malatya İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Malatya İli Alabalık Üreticileri Birliği, Malatya Canlı Hayvan Pazarı Derneği başkanları ve yöneticileri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’ne yeni atanan Ali Selvi ile istişarelerde bulundu.

Malatya İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı veteriner hekim Osman Güder, Malatya’da öncelikle Hayvancılık Sanayi Bölgesi'nin kurularak faaliyete geçmesi gerektiğine değinerek, Malatya’nın bir tarım ve hayvancılık kenti olmasına rağmen kurumlar ve birlikler arasındaki diyalog ve koordinasyonun yeterince sağlanamamasından yakındı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi de, "Sivil toplum örgütleri her zaman bizler için çok önemli. İstişarelerle çözülemeyecek sorun yoktur. Yeter ki amaç ve niyet iyi olsun. Sivil toplum örgütlerimizde özellikle birliklerimiz üreticilerimiz ile kurumlar arasında köprü vazifesi gören, hizmetin sağlandığı oluşumlardır. Uşak’ta özellikle sivil toplum örgütleri, çiftçilerimiz ve muhtarlarımızla çok iyi diyaloglar içerisinde çalışmalarımız oldu.

Burada aynı tempoyu devam ettirip Malatya tarımı ve hayvancılığı için elimden gelen imkanları seferber edeceğim. Personelimiz, devamlı sahada üreticilerimizle birlikte olacak. Malatya’nın tartışmasız ürünü kayısının yanı sıra alternatif ürünler ve hayvancılığın gelişmesi içerisinde birliklerimizle istişareler ederek ekip ruhuyla Malatya tarım ve hayvancılığına bir ivme kazandırmak için gece gündüz çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1024
Bu Ay : 4822
Toplam : 4822

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom