AKP Halk Günü

AK Parti’nin nöbetçi vekil halk günü uygulamasında, Malatya milletvekili Cemal Akın vatandaşların sorunlarını dinledi.

AKP Halk Günü Malatya Siyaset

AK Parti il binası salonunda, il başkanı Bülent Tüfenkçi, kadın kolları başkanı Emine Akkurt ve parti yöneticileriyle birlikte nöbetçi vekil uygulaması halk günü öncesinde basın açıklaması yapan Malatya milletvekili Cemal Akın, önce Malatya’nın büyükşehir olmasına temas etti.

Malatya’nın büyükşehir olmasıyla elde edeceği avantajlardan da söz eden cemal Akın, “Büyükşehir imkanıyla sadece Malatya merkez değil, köyleri dahi yararlanıp sıhhatli bir şehirleşme meydana getirilecek. Sıhhatli projeler üretilecek, imar çalışmaları noktasında sıhhatli şehir meydana gelecek. Büyükşehir konusunda menfi propagandalar, gelecek hizmetlerle ortadan kalkacaktır” ifadelerini kullandı.

Bir basın mensubunun kentsel dönüşümün ne aşamada olduğunu sorması üzerine Cemal Akın, “Normal standardında devam ediyor. Bin 700 - 2 bin civarında gecekondu yerine sıhhatli apartmanlar yapılacak. Çalışmalar hız kazanarak devam edecek. Benim belediye başkanlığım dönemimde başlayan ve şu anki Belediye Başkanınız Ahmet Çakır bey tarafından büyük bir heyecan ve azimle sürdürüyor. Kentsel dönüşümle gecekondusuz, sağlıklı evler yapılacak” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 312
Bu Ay : 1841
Toplam : 1841

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom