22 Kasım Türkiye Gündemi

22 Kasım 2012 Türkiye Gündemi

22 Kasım Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 19.00’da Sırbistan Başbakanı ve İçişleri Bakanı Ivica Diviç ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü’nde kabul edecek.

TBMM gündemi
- TBMM Genel Kurul'da, saat 14.00’da AİHM'e yapılan bazı başvuruların tazminat ödenmek suretiyle çözümüne ilişkin esas ve usulleri belirleyen kanun tasarısı görüşülecek.
- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, saat 10.00’da Kalkınma Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, BDDK ve SPK'nın 2013 yılı bütçeleri görüşülecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Sabahat Akkiray, saat 16.30’da Muharrem orucu dolayısıyla Meclis'te iftar verecek.
- BDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, saat 11.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Celal Dinçer, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, saat 12.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, saat 12.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Hakkari Milletvekili Adil Kurt, saat 13.00’da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Van Milletvekili Nazmi Gür, saat 14.00’da basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, saat 10.00’da TİKA ve Ankara Üniversitesi tarafından düzenlenen “Latin Amerika Çalıştayı”na katılacak.
- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, saat 10.00’da 22 Kasım Diş Hekimliği Günü ve Toplum Ağız Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla Double Tree By Hilton Otel’de gerçekleştirilecek toplantıya katılacak.
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 10.00’da Yusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santrali Projesi’nin imza törenine katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 09.30’da Ankara Dedeman Otel'de düzenlenecek "Evlilik Öncesi Eğitim" programına katılacak, saat 19.30’da Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek "Öğretmenler Günü" programına katılacak.
- Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Haliç Kongre Merkezi’nde saat 09.15’te, 3.Reklam Sempozyumuna katılacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, WOW Otel’de saat 10.00’da, I. Üniversite, Sanayi İşbirliği Zirvesine katılım, WOW Otel’de saat 11.00’de, YÖK-TPE İşbirliği Protokolü İmza Törenine katılım, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde saat 14.00’te, İkitelli OSB Hizmet Binası açılışı ve Endüstri Meslek Lisesi Temel Atma Törenine katılacak.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Four Seasons Otel’de saat 12.00’de, Financial Times ve Türk-İngiliz İş Konseyi işbirliğiyle düzenlenecek olan “Türkiye Semineri Avrupa’nın Yeni BRIC’ine Yatırım (Turkey Seminar Investing in Europe’s New BRIC)” seminerine katılacak.
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Kocaeli’de saat 14.00’te “Türk Otomotiv Yan Sanayicileri Günü” etkinliğine katılacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Sakarya'da birtakım açılış ve toplantılara katılacak.
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Kumluca’da Domatexpo fuarını açacak. Kumluca’daki bir Paketleme Tesisi ve bir üreticinin serasını ziyaret edecek. AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret edecek.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, saat 11.00’da parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
- Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı, Dokuma Cumartesi Pazarında saat 16.30’da aleviler için Muharrem ayı nedeniyle “Oruç açma yemeği” verecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- TÜİK, saat 10.00’da 2011 dönemine ilişkin hanehalkı tüketim harcamasını (Bölgesel) açıklayacak.
- Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.’deki yüzde 56,09 oranındaki İdare hissesinin özelleştirilmesine ilişkin açılan ihalenin nihai pazarlık görüşmesi, saat 17.30’da Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nda yapılacak.
- Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Eğitimde Fatih Projesi Kapsamında 3362 Okulun Yerel Alan Ağı Kurulumu” işinin imza töreni, saat 11.00’da Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleştirilecek.
- Gazi Üniversitesi Rektörü Süleyman Büyükberber, saat 13.30’da “Sanatçı Gözüyle Yeni YÖK Tasarısı” konulu panelin açılış konuşmasını yapacak.
- Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, saat 10.00’da Atatürk Orman Çiftliği’nde gerçekleştirilecek fidan dikim etkinliklerine katılacak, saat 18.00’da TÜGİAD Ankara Şubesi’ndeki düzenlenecek söyleşiye katılacak.
- Sağlık Bakanlığı ve BÖHAK önderliğinde gerçekleştirilen “Türkiye’de Diyaliz Hastalarının Sorunları ve Organ Nakli Paneli”, saat 14.00’da Milli Kütüphane Salonu’nda gerçekleştirilecek.
- Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, saat 11.00’da belediye ek hizmet binasında basın toplantısı düzenleyecek.
- Teradata tarafından her yıl düzenlenen TeradataDay, bul yıl “Büyük Veri: Büyük Fırsat” başlığıyla, saat 09.00’da JW Marriot Otel’de gerçekleştirilecek.
- Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan, saat 19.30’da basın mensuplarıyla yemekte bir araya gelecek.
- Çankaya Belediyesi’ne bağlı Çankaya Belde A.Ş.’de çalışan işçiler, saat 12.00’da “hakların ödenmesi için” 1 günlük iş bırakma eylemi yapacak.
- Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulu üyeleri, saat 11.00’da Filistin Büyükelçisi Nebil Maarruf’a destek ziyaretinde bulunacak.
- Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, saat 09.30’da İçkale Otel’de Öğretmenler Günü öncesinde “Türkiye ve Dünyada Öğretmenlik/Retorik ve Pratik” başlıklı raporun sonuçlarını açıklayacak.
- TED Ankara Koleji Vakfı Okulları, Öğretmenler Günü nedeniyle kuruma uzun yıllar emek vermiş öğretmenleri ile saat 11.00’da İncek Kampüsü’nde düzenlenecek etkinlikle bir araya gelecek.
- 19. TBD-Halıcı Bilgisayarla Beste Yarışması’nın final gecesi ve ödül töreni, saat 20.00’da JW Marriot Otel’de yapılacak.
- Efes Pilsen Blues Festival 23, saat 19.30’da Bilkent Otel’de başlayacak.
- Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından hazırlanan “Küresel Kriz ve İstihdam Raporu” saat 10.00’da MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenecek basın toplantısıyla açıklanacak.
- Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Naci Koru, Müşir Fuad Paşa Yalısı, Eski Tersanesi İstinye’de saat 11.00’de, 13-17 Şubat 2013 tarihlerinde Madrid’de yapılacak olan “ARCOMadrid 2013” çağdaş sanat fuarına Türkiye’nin konuk ülke olarak katılımı vesilesiyle basın toplantısı düzenleyecek.
- “VIII. Avrasya İslam Şurası”nın Sonuç Bildirgesi, Hilton Otel’de saat 12.00’de düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak.
- AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Zengin Topal ile partililer, Galatasaray Lisesi önünde saat 13.00’te, “Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılması İçin Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü” dolayısıyla “Kadına Karşı Şiddete Hayır” yürüyüşü düzenleyecek.
- YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, MÜSİAD Genel Merkezi’nde saat 15.30’da, “Yükseköğretim Kanunu Yeni Yasa Taslağı Önerisi”nin açıklanacağı toplantıya katılacak.
- Akdeniz Üniversitesi tarafından Lara Kervansaray otelde bu yıl 5’cisi düzenlenen Farabi kongresine YÖK Başkan Vekili- Farabi Değişim Programı Yürütücüsü Prof.Dr. Şaban Çalış katılacak.
- MedicalPark Antalyaspor’lu oyuncular Döşemealtı ilçesinde bulunan Hastayla Otomotivi ziyaret edecek.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------
- Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi’nde C Grubu 5. hafta maçında deplasmanda Marsilya ile karşılaşacak. Maç saat 22.05’te başlayacak.
- Beşiktaş, Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını sabah saat 20.00'de basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.
- Medical Park Antalyasporlu oyuncular, saat 13.00’da Döşemealtı ilçesinde bulunan Hastayla Otomotivi ziyaret edecek.
- THY Avrupa Ligi A Grubu’nda mücadele eden Fenerbahçe Ülker, Ülker Sports Arena’da saat 20.00’de başlayacak olan maçta Union Olimpija’yı ağırlayacak.
- THY Avrupa Ligi C Grubu’nda mücadele eden Anadolu Efes, deplasmanda Olympiacos ile karşılaşacak. Barış ve Dostluk Salonu’nda oynanacak olan mücadele TSİ 21.45’te başlayacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 394
Bu Ay : 6478
Toplam : 6478

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom