OSB'de İstişare Toplantısı

Malatya Valisi Vasip Şahin’in de katılımıyla, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren işletmelere yönelik istişare toplantısı düzenlendi.

OSB'de İstişare Toplantısı Malatya Siyaset

MÜSİAD ve MİMSAN firmasının organizasyonu ile düzenlenen toplantıya Vali Vasip Şahin, TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, MÜSİAD Başkanı Namık Şahin, MAKİAD Başkanı Muzaffer Erşan, MASİAD Başkanı İbrahim Güngör ile Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren işletme yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Şahin, “Ülkenin bir 2023 vizyonu var. Bu 2023 vizyonunda ekonomi alanın da en önemli hedeflerden birisi 500 milyar dolarlık ihracatı yakalayabilmek. Bu yanı zamanda ülkenin dünyadaki 10 büyük ekonomi arasına girmesini de ifade ediyor. Dolayısıyla bugün sizlerin yönetenler olarak bizlerin, siyasetin, basının, toplumun, hemen hemen toplumun bütün katmanlarının burada çok önemli görevleri çıkıyor.

Biz 2023 vizyonuna kilitlenmek zorundayız. Aksi takdirde o hedefi yakalayamazsak, ıskalarsak, bugünkü gibi geldiğimiz noktada kalırsak, inanın çok şey kaçırırız. Çünkü dünya gittikçe acımasız bir rekabet içerisine doğru gidiyor. Bu tür toplantılarda eğer sanayici bir araya gelip, bir biriyle hemhal olursa, bir boş vakit geçirirse inanın bir birinden çok şey öğrenecektir” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 294
Bu Ay : 1823
Toplam : 1823

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom