Vali'den Yeşilyurt'a Ziyaret

Malatya Valisi Vasip Şahin, Yeşilyurt ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali'den Yeşilyurt'a Ziyaret Malatya Siyaset

Vali Şahin, ilk olarak Kaymakamlık binasını ziyaret etti. Kaymakam Nesim Babahanoğlu, daire müdürleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı yetkilileri tarafından karşılanan Vali Şahin, Kaymakamlık makamında ilçe hakkında brifing aldıktan sonra Kaymakam Babahanoğlu ile birlikte belediye binasına geçti. Belediye ziyaretine giderken yolda vatandaşlarla da sohbet eden Şahin'e, vatandaşlar kendilerini ilçelerinde görmekten memnun olduklarını dile getirdi.

Şahin, belediye binasında Başkan Mehmet Kavuk ve belediye meclis üyeleri ile görüştü. Burada ilçe merkezinin sorunları ve alt yapısı hakkında bilgi alan Vali Vasip Şahin, Başkan ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

Yeşilyurt ilçesi ziyaretini ANATEKS Grubu fabrikasında tamamlayan Şahin'i, fabrika girişinde İPAŞ Genel Müdürü Kemal Özbudak, Malatya İplik Genel Müdürü Ercan Ufuk, GAP Tekstil Genel Müdürü Ali Cüreoğlu ve ANATEKS Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Bayrak karşıladı. Fabrika idari binasında bir süre kalan Şahin'e, burada ANATEKS grubu ve ürettikleri ürünler hakkında bilgiler verildi. Daha sonra, hep birlikte fabrika alanına geçen Vali Şahin'e fabrika gezdirilerek, fabrika ve üretim hakkında açıklamalarda bulunuldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 360
Bu Ay : 6444
Toplam : 6444

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom