Tayfun Dönmez Şampiyonaya Gidiyor

Esenlik Malatya Belediyesporlu kick boks sporcusu Tayfun Dönmez, Romanya’da düzenlenecek olan Avrupa Kick Boks Şampiyonası’na katılacak.

Tayfun Dönmez Şampiyonaya Gidiyor Malatya Spor

Esenlik Malatya Belediyespor Kick Boks Sporcusu Tayfun Dönmez, 24 Kasım-2 Aralık tarihlerinde Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleştirilecek olan Avrupa Kick Boks Şampiyonası’na katılacakları bilgisini verdi. Dönmez, şampiyona öncesinde 9-23 Kasım tarihlerinde Ankara Elmadağ’da milli takım kampına katılacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Esenlik Malatya Belediyespor Kulüp Basın Sözcüsü Kadir Yıldırım, kick boksta 10 branşta faaliyet gösterdiklerinin altını çizerek, “Amacımız milli takıma sporcu kazandırmak. Kulüp olarak faaliyet gösterdiğimiz

10 branşta başarılarımız artarak devam ediyor. Son zamanlarda kick boks branşında birçok başarı yakaladık. Bu anlamda da Malatya, Türkiye’de kick boksun ana vatanı haline geldi. Bu anlamda da milli takıma sporcu kazandırmaya devam ediyoruz. 24 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında Romanya’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Kick Boks Şampiyonası’na kulübümüzden Tayfun Dönmez adlı sporcumuz katılacak” dedi.

HASAN BASRİ KARAKUŞ: “TAYFUR’DAN AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU BEKLİYORUM”

Esenlik Malatya Belediyespor Kick Boks Antrenörü Hasan Basri Karakuş ise, sporcusu Tayfun Dönmez ile birlikte iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini dile getirerek, “Tayfun daha önceden dünya 3’üncüsü olmuştu. Kendisinden Avrupa şampiyonluğu bekliyoruz” diye konuştu.

TAYFUN DÖNMEZ: "İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRDİM"

Milli Kick Boksçu Tayfun Dönmez de, dünya 3’üncüsü olduktan sonra hedeflerini daha da büyüttüğünü kaydederek, “İyi bir hazırlık dönemi geçirdim. İnşallah Avrupa Şampiyonası’ndan iyi bir dereceyle döneceğim” şeklinde konuştu.

Dönmez, Avrupa Şampiyonu olmak istediğini vurgulayarak, “Milli takıma daha önceden de seçilmiştim ama bu büyüklerde ilk gidişim olacak. Çok güzel bir duygu. Allah spor yapan herkese bunu nasip etsin. Ama önce çalışmak gerekiyor. Çalıştıktan sonra başarı da gelecektir” ifadesinde bulundu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 812
Bu Ay : 14988
Toplam : 14988

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom