Şahin'den İl Özel İdaresi'ne Ziyaret

Malatya Valisi Vasip Şahin, İl Özel İdaresi'ni ziyaret etti.

Şahin'den İl Özel İdaresi'ne Ziyaret Malatya Siyaset

İl Özel İdaresi'ne gelen Vasip Şahin'i, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, Yol İş Sendikası Malatya Şube Başkanı İhsan Kalı ve birim daire müdürleri karşıladı. Kurum yemekhanesinde yapılan ziyarette Genel Sekreter Kaya, ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti.

Başkan Naci Şavata, "2012 yılında İl Özel İdaresi olarak kırsalda yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Tarihinde ilk defa İl Genel Meclisi'nin hazırlamış olduğu çalışma programını harfiyen yerine getirdiniz, birde fazlasıyla yaptınız. Allah hepinizden razı olsun. Bayramınız tebrik ederek hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Vali Vasip Şahin de, "Malatyamızın Pütürge ilçesinde görev yaptığım zamanda o zamanki adı 'Köy Hizmetleri' olan kurumda bulunan işçilerimizin ne derece fedakarca çalıştıklarını çok iyi biliyorum. İmkansızlıklar içinde yazın ve kışın, gece-gündüz çalışarak yüz akımız olan işler yaptılar. O dönemde görmüş olduğum bu çalışmaları her gittiğim yerde anlattım.

Gönlümde, zihnimde, köyümüze hizmet götüren personelimiz hakkında çok güzel intibalar var. 2012 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde Malatya ilimizin köylerinde çok güzel çalışmalar yaptığınızı biliyorum. Hepimizin burada bulunmasının gayesi insanlara hizmet götürmektir" şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 146
Bu Ay : 146
Toplam : 146

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom