Sivil Toplum Kuruluşları Bayramlaştı

Malatya’da, sivil toplum kuruluşları Kurban Bayramını düzenledikleri törenle kutladı.

Sivil Toplum Kuruluşları Bayramlaştı Malatya Haber

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB), Malatya Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, MASİAD, Ziraat Odası, MÜSİAD Malatya Şubesi, MAKİAD, MOSİAD, ASKON Malatya Şubesi ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası bayramlaşma törenlerini TSO'nun ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Bayramlaşma törenine, AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı, Öznur Çalık, Ömer Faruk Öz, Cemal Akın, Mustafa Şahin, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile çok sayıda davetli katıldı.
Bayramlaşma töreninde basın mensuplarına bir açıklama yapan MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Kurban Bayramı’nın tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “İstisnai bir günü idrak ediyoruz. Bayramlar kardeşliğin ortaya çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği özel günlerdir. Bayramın bütün İslam alemine hayırlar getirmesini, özellikle İslam coğrafyasında akan kanın ve gözyaşının durmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum” dedi. Malatya Ziraat Odası'ndan Bayram Polatbaş ise, Malatyalıların ve İslam aleminin bayramlarını tebrik etti.

Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahattin Ülger de, bayramların yardımlaşma, birlik ve beraberliğin doruğa çıktığı günler olduğunu söyleyerek, “Tüm İslam aleminin ve Malatyalıların kurban bayramlarını tebrik ediyorum. İnanıyorum ve diliyorum ki, Ortadoğu’daki akan kan bayram vesilesiyle dursun” ifadelerini kullandı.

ESKKK Başkanı Ali Evren ise, tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ederek, “Malatya’da bayramda çok güzel bir tablo oluştu. 6 milletvekilimizin bayramda bir araya gelmesinin bundan sonra Malatya’ya gelecek hizmetlerin bundan sonraki birlik ve beraberliklerinin bozulmamasına vesile olsun” şeklinde konuştu.

MÜSİAD Başkanı Namık Şahin de, ilin, ülkemizin ve herkesin bayramını tebrik ettti. MAKİAD Malatya Şube Başkanı Muzaffer Erşan ise, Kurban Bayramı’nın ülkemize, tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti.

ESOB Başkanı Şevket Keskin de, Malatyalıların ve İslam aleminin bayramlarını tebrik ederek şunları söyledi: “Bayramın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İnşallah önümüzdeki bayramda sayın valimiz ile görüştük, sayın valimizin başkanlığı altında bütün sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler Malatya’da tek bayram yapacak.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 16
Bugün : 254
Bu Ay : 6338
Toplam : 6338

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom