3 Yılda 25 Milyon Kişi Ağırladı

Malatyalı 33 iş adamının oluşturduğu Malatya Girişim Grubu’nun yaptırdığı Malatyapark AVM’nin, 3 yıl içerisinde 25 milyon kişiyi ağırladığı açıklandı.

3 Yılda 25 Milyon Kişi Ağırladı Malatya Haber

Malatya Girişim Grubu Yöneticisi ve aynı zamanda Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ile Malatyapark AVM Genel Müdürü Ali Günaçar, Malatyapark’ın 3'üncü yılına girişi nedeniyle ortak basın toplantısı düzenledi.

Kavuk, Malatyalı girişimlerin bir araya gelerek önce alışveriş merkezi ile işe başladığını belirterek, "Şimdi de nasipse dünya markası olan Hilton Oteli’ni Malatya’ya getiriyoruz. Bu projenin üzerinde fazla durduk. Çünkü bir dünya markasını Malatya’ya kazandırmak ve Malatya’yı dünyaya duyurmak istedik. Nemrut Dağı, dünyanın 8. harikası. Biz de turizmde Malatya’nın bir yapı taşının olmasını istedik. 6 ay sonra Hilton Oteli Malatya’da açılacak. Ortaklığımız 8 yıldır sürüyor, ancak örnek olduk. Şu anda Malatyapark’da işyerleri ile birlikte 2 bin kişi istihdam ediliyor. Otelin açılması ile birlikte 200 kişi daha istihdam edeceğiz" dedi.

Malatyapark’ın artık dünya ile yarışan bir kuruma dönüştüğünü kaydeden Genel Müdür Ali Günaçar da, "Bundan sonraki süreçte de en iyi projelere imza atacağız. Kendimiz ile yarışıyoruz. 3. yılımızda Malatyapark 25 milyon ziyaretçiyi ağırladı. Bize bu değeri veren halkımıza bir teşekkür mahiyetinde 3. yılımızda muhteşem etkinlikler, muhteşem yenilikler ve muhteşem ilkleri Malatyalılara sunuyoruz. Muhteşem hediyemiz bir ev olacak. 50 TL ve üzeri alışverişlerde bulunan tüketicilerimize 1 evi hediye edeceğiz.

Bir çiftimizi Paris ziyaretine göndereceğiz. 199 TL ve üzeri alışverişleri yapan tüketiciler, kağıt uçak ile bizim belirlediğimiz hedefe uçurarak, Paris’e gitme şansını elde edecek" diye konuştu.
Malatyapark’ın 3. yılında önemli kültürel ve sosyal etkinliklerde bulunacaklarını aktaran Günaçar, "Hababam Sınıfı filminin 11 kişilik ekibi Malatyapark’da olacak. Türkan Şoray Malatyapark’da sevenleriyle buluşacak.

Hakan Akaya defile ve minder sohbetleri ile Malatyapark’da ağırlanacak. Keşifler Küresi Malatyapark’da kurulacak. Dünyaca ünlü Manipülasyon ustası Oğuz Engin Malatyapark’da unutulmaz gösterilerde bulunacak. Çok sayıda çocuk etkinlikleri ve atölyelerimiz de olacak. Tüm tüketicilerimiz, sadece alışveriş için değil, eğlenmek için de Malatyapark’a gelecek" şeklinde bilgi verdi.

Malatyapark'taki kutlama etkinliklerinin 2 Kasım ile 18 Kasım arasında gerçekleştirileceği belirtildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 687
Bu Ay : 6771
Toplam : 6771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom