Şahin'den Arguvan'a Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM Grup Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Şahin’in köy ziyaretleri devam ediyor.

Şahin'den Arguvan'a Ziyaret Malatya Haber

Milletvekili Şahin, İl Başkan Yardımcısı Selim Çağlar, İl Genel Meclisi üyesi Cafer Kuşdoğan, İl Yönetim Kurulu üyeleri Cumali Altıntop, Muharrem Çamurlu, Cumali Özcan, Arguvan İlçe Başkanı Kudret Kılıç ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Malatya'nın Arguvan ilçesine bağlı Parçikan, Karababa, İçmece, Yazıbaşı (Narmikan) köylerini ziyaret ederek köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Ziyaretlerde konuşan Milletvekili Şahin, AK Parti hükümetleri döneminde sağlıktan eğitime, ekonomiden demokratikleşmeye bütün alanlarda büyük gelişmeler sağlandığını söyleyerek, "AK Parti iktidarları döneminde köylerimize büyük değer verdik. Köylerimizin alt yapı sorunları, yol ve içme suyu problemlerini önemli ölçüde çözdük. Milletin parasını bizden önceki iktidarlar gibi hortumculara değil, yine milletimize aktardık. Bundan sonra da aktarmaya devam edeceğiz" dedi.

Milletvekili Şahin, Yazıbaşı köyünde vatandaşların baraj taleplerini Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile paylaşacağını, konunun takipçisi olacağını kaydetti. Şahin, "Ziyaret etmiş olduğumuz köylerde karşımıza çıkan sorunlardan anında yapabileceğimiz işleri ilgili arkadaşlarla görüşüyoruz. Uzun vadeli işler varsa bunları da bakanlarımıza, genel müdürlerimize aktarıyoruz. Gerekli fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra projelendirilip hizmetler gerçekleştiriliyor" diye konuştu.

Şahin, Parçikan, Karababa ve İçmece köylerini de ziyaret ederek, köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet edip sıkıntılarını dinledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 130
Bu Ay : 3687
Toplam : 3687

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom