Sıkıntı Yaşıyoruz

Büyük Birlik Partisi (BBP) Malatya İl Başkanı Cengiz Sancaktar, "Hükümetin yanlış politikaları yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz" dedi.

Sıkıntı Yaşıyoruz Malatya Siyaset

Parti binasında, merkez ilçe başkanı Mehmet Gürbüz ile birlikte basın açıklaması yaparak tırmanan terör olaylarına temas eden BBP İl Başkanı Cengiz Sancaktar, "Gün geçmiyor ki, bu coğrafyada kan akmasın, analarımızın gözyaşları akmasın. Eli kanlı katiller her türlü cesareti bularak, vur kaç taktiğinin yanı sıra alan savaşlarına başlamışlardır" ifadelerini kullandı.

Terörün tırmanmasında hükümeti de suçlayan Sancaktar, "Kürt açılımı dediler ve Habur'da devleti küçük düşürdüler. Daha sonra ortaya çıkan Oslo görüşmeleri. Son 40 yıldır çare bulunamayan terörü Obama ile 40 dakika görüşmeyle mi çözeceksin" diye sordu.

Hükümetin Suriye politikasını da eleştiren Sancaktar, "Kan emici diktatör Esat’la önce kanka olup daha sonra düşman kardeşler moduna bürünen yöneticilerimiz, şimdi de aslan terbiyecisi rolüne hazırlanıyorlar. Nasıl düştüğü muammaya dönen savaş uçağımızın hesabını, Mavi Marmara ile ilgili meşru müdafaa hakkımızı grup toplantılarında ve meydanlarda bağırarak kullandık. Kısacası hükümetin yanlış politikaları yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz" dedi.

Öte yandan Sancaktar, Bingöl’deki son hain saldırıda güvenlik zaafiyeti olduğunu iddia etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 786
Bu Ay : 2315
Toplam : 2315

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom