Zabıta Ekibinden Çakır'a Ziyaret

Zabıta Haftası dolayısıyla Alican Bozkurt, Malatya Belediyesi Zabıta Müdürü Halil Fırat ve beraberindeki bir grup zabıta personeli, Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret etti.

Zabıta Ekibinden Çakır'a Ziyaret Malatya Haber

Malatya Belediyesi Zabıta Müdürü Halil Fırat, Zabıta Haftası dolayısıyla Belediye Başkanı Çakır’ı ziyaret ettiklerini belirterek, “Sayın Başkanım, çalışmalarımızda sürekli desteklerinizi görüyoruz. Tüm arkadaşlarım adına teşekkürlerimi arz ederim” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır da, belediye zabıtasının özveriyle çalıştıklarını, özellikle başta toplumun ortak kullanmış olduğu alanların işgalini önlemek üzere şehirdeki her türlü tertip ve düzeni sağlayarak, görevini bugüne kadar en iyi şekilde yaptığını belirtti. Zabıtanın her geçen gün kendini yenileyerek, halkla ve esnafla ilişkilerini geliştiren bir yapıda Malatya’ya en güzel hizmeti yapma gayreti içerisinde olduğunu anlatan Başkan Çakır, “Zabıta ekiplerimizi yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.

Zabıta'nın halk adına cadde, sokak ve meydanlar ile park alanlarındaki düzeni sağlamak için görev yaptığını anlatan Çakır, şunları söyledi: “Malatya’da yaşayan herkesi temsil ederek görev yapıyorsunuz. Zabıta ekiplerimize hem araç gereç, hem de iç hizmetler konusunda her türlü desteği veriyoruz”

Çakır, zabıta ekiplerinin aynı zamanda belediyeyi temsil ettiklerini kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü: “Bütün arkadaşların da bu bilinçte olduğunu, bu hizmet bilinciyle çalıştıklarını yakinen biliyorum. Bundan dolayı da bütün arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Elimizden gelen desteği, katkıyı her zaman sunmaya çalışıyoruz. Bir kez daha sizlerin nezdinde bütün arkadaşlarımızın haftasını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Ziyaret sırasında, zabıta teşkilatı tarafından Başkan Çakır’a bir buket çiçek ve plaket takdim edildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 208
Bu Ay : 1776
Toplam : 1776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom