İl Genel Meclisi Toplantısı Başladı

Malatya İl Genel Meclisi, Eylül ayı toplantılarına başladı.

İl Genel Meclisi Toplantısı Başladı Malatya Haber

İl Özel İdaresi Salonu’nda Naci Şavata’nın başkanlığında düzenlenen İl Genel Meclisi toplantısında gündem gereği, komisyonlarda görüşülüp karar bağlanan talepler ele alındı.

İmar ve Bayındırlık Komisyonunda görüşülüp rapora bağlanan Pütürge ilçesi Tarlabaşı'na içme suyu amaçlı bir sondaj açılması ile ilgili rapor okunup karara bağlandı. İmar ve Bayındırlık Komisyonu'nda görüşülüp rapora bağlanan Pütürge ilçesi Tepehan beldesi Uzuntaş Gelipoli yolunun köy yolları yol ağına alınması ile ilgili rapor okunup karara bağlandı.

İmar ve Bayındırlık Komisyonu'nda görüşülüp rapora bağlanan Pütürge ilçesi Tepehan beldesi Ağruce Sercan ve Tarlabaşı Kocamutsu yerlerine içme suyu amaçlı birer adet sondaj açılması ile ilgili rapor okunup karara bağlandı.

Tarım ve Hayvancılık Komisyonu'nda görüşülüp rapora bağlanan Yeşilyurt ilçesi Görgü köyünün yukarı yerleşim alanındaki yaklaşık bin dönüm arazinin sulanması için bir sondaj açılması ile ilgili raporu okunup karara bağlandı.

Tarım ve Hayvancılık Komisyonunda görüşülüp rapora bağlanan Merkez ilçeye bağlı Kapı kaya köyü Kızmememler mezrasına içme suyu amaçlı bir adet sondaj açılması ile ilgili raporun okunup karara bağlandı.

İçişleri Komisyonu Komisyonunda görüşülüp rapora bağlanan Yeşilyurt ilçesi Bostanbaşı beldesinde 1 km'lik asfaltın alt yapısının Bostanbaşı Belediyesi tarafından yapılması kaydıyla, asfaltının İl Özel İdaresince yapılması ile ilgili rapor okunup karara bağlandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 733
Bu Ay : 7530
Toplam : 7530

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom