Vali Saran'dan MÜSİAD'a Ziyaret

Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığına atanan Malatya Valisi Ulvi Saran, veda ziyaretleri kapsamında MÜSİAD üyeleri ile bir araya geldi.

Vali Saran'dan MÜSİAD'a Ziyaret Malatya Haber

Ağustos ayının sonlarında Malatya’ya veda edeceğini bildiren Vali Ulvi Saran, Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.

Vali Ulvi Saran, “3 yıllık bir süre içerisinde çok yoğun bir hizmet dönemi geçirdik. Malatya’nın birçok konusuna ekonomik, sosyal, kültürel boyutuna temas ettik. Birçok projeyi gerçekleştirdik. İnşallah yakında yaptığımız işler etkilerini gösterir. Geri kalan işleri bizden sonra gelecek olan arkadaşa devrediyoruz. Malatya’da bulunduğum süre boyunca MÜSİAD başkanımız ve üyeleri ile hep diyalog halinde olduk. Malatya’nın önemli bir kesimini temsil ediyorlar. İnşallah bu çalışmaları devam eder” şeklinde konuştu.

MÜSİAD Başkanı Namık Şahin ise, “Sayın Valimizin çok ciddi çalışmaları oldu. Malatya’ya çok iyi hizmetler yaptınız. Bazı çalışmalar, siz gittikten bir müddet sonra ortaya çıkacaktır. Bundan dolayı toplumumuz da sizi hayırla yad edecektir. Malatya’ya çok önemli şeyler kazandırdınız. Yeni görevinizde de MÜSİAD adına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Şahin Saran’a el dokuması halı hediye etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 836
Bu Ay : 2365
Toplam : 2365

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom