Kaymakam'a Veda Programı

Niğde Vali Yardımcılığına atanan Malatya’nın Battalgazi İlçesi Kaymakamı Abdulmutalip Aksoy için Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayında veda kokteyli düzenlendi.

Kaymakam'a Veda Programı Malatya Haber

Teravih namazı sonrası düzenlenen kokteyl programına, AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Daire müdürleri, Battalgazi Belediye personeli, Battalgazi Kaymakamlık personeli, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, ilçe siyasi parti başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan konuşmasında, “Sayın kaymakamımızın görev süresince yapmış olduğu hizmetler takdire şayandır. Yaşının geç olmasına rağmen yaptığı çalışmalar Battalgazi’de ve Malatya’da ses getiren çalışmalardır“ dedi.

AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin de konuşmasında, “Görev değişikliği her zaman için devlete sürekliliğin getirmiş olduğu, olmazsa olmazlardan biri. Sayın Kaymakamımızı tanıdığım süre içerisinde yapmış olduğu çalışmaları takdir ettik. Bu güne kadar yapmış olduğu hayırlı hizmetlerden dolayı kendilerini kutluyorum. Daha yüce makamlarda insanlarımıza hayırlı hizmetlerde bulunan bir devlet adamı kimliğini koruyacağına inanıyorum” diye konuştu.

Battalgazi Kaymakamı Abdulmutalip Aksoy da kendisi için hazırlanan kokteyli organize eden ve katılan herkese teşekkür ederek ”Üç yıl boyunca doğru bildiklerimizi doğru olduğuna inandığımız şeyleri yaptık. Tarafsızlıktan ayrılmamaya özen gösterdik” dedi.

Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediyesi ve halkı adına Kaymakam Aksoy’a plaket takdim etti.
Başkan Gürkan da günün anısına Aksoy’a, görev yaptığı süre içerisinde çalışmalarının görüntülendiği fotoğraf albümü ve el dokumalı kilim hediye etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 16
Bu Ay : 6813
Toplam : 6813

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom