İrfan Kaya, Muhtarlarla Buluştu

Tepehan Belediye Başkanı Mehmet Öner tarafından organize edilen iftar yemeğinde muhtarlar ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya buluşarak, sorunları konuştular.

İrfan Kaya, Muhtarlarla Buluştu Malatya Haber

Tepehan Belde Belediye binasının önünde verilen iftar yemeğine, Tepehan Belediye Başkanı Mehmet Öner, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, Pütürge İl Meclis Üyeleri Battal Paşahan ve Hasan Hüseyin Ceylan, İl Özel İdaresi Genel Sektere Yardımcısı Mehmet İşidoğru, birim müdürleri katıldı.

Tepehan Belediye Başkanı Mehmet Öner, ”Ramazan ayının bolluk bereketli olduğu şu günde köy muhtarlarımızla, il özel idaresi yetkililerimizle ve il encümen üyelerimizle bir aradayız. İl Özel İdaresinin Genel Sekreteri ve birim müdürleri burada, muhtarlarımızı dinleyerek sorunlarına çözüm yolları arayacaklar. İşimiz çok, daire müdürlerimizde çalışıyor. Bu çalışmanın örneğini kış mevsiminde gördük. Yoğun geçen kış mevsimini kazasız belası atlattık. Köylerimizin ihtiyaçlarını elbirliği ile gidereceğiz’’ dedi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya ise “Belediye başkanımız, bizlere Ramazan ayı münasebeti ile bir ortam sağlayarak muhtarlarımızla buluşturdu. Encümen üyelerimizde burada, onlarda bizleri hiç yalnız bırakmıyor. Burada muhtarlarımız dinleyerek, birim müdürlerim notlarını alacaklar öncelikli sıraya göre yapılırlığını dikkate alarak belirli bir program dahilinde sorunları çözmeye çalışacağız’’ dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 739
Bu Ay : 6823
Toplam : 6823

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom