Seyyah Sinema İlçe ve Beldeleri Gezecek

Malatya'da Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ının ilçelere de gideceği bildirildi.

Seyyah Sinema İlçe ve Beldeleri Gezecek Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri kapsamında Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ıyla merkez mahallelerin yanı sıra ilçe ve beldelerde de 1 Ağustos’tan itibaren gösterimler gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Malatya Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sergileyeceği orta oyunu iftardan hemen sonra sahne alacak. Ücretsiz gösterimlerin yapılacağı Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ının programı şöyle:
1 Ağustos Çarşamba-Battalgazi Belediye önü; 3 Ağustos Cuma-Orduzu Belediye önü; 5 Ağustos Pazar- Göztepe Mahallesi; 7 Ağustos Salı-Yeşilyurt Belediye önü; 9 Ağustos Perşembe - Hanımınçiftliği; 11 Ağustos Cumartesi-Beydağı Mahallesi"

Gösterimlere tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi. Kısa bir süre önce düzenlenen Mahalle Şenlikleri kapsamında Seyyah Sinema ve Tiyatro TIR’ıyla 6 mahallede gösterimler gerçekleştirilmişti. Gösterimler esnasında Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi tarafından seyircilere gazoz ve çerez ikram edilerek yazlık sinema havasında nostalji yaşatılmıştı. Toplamda 2 bin 500 seyirciye ulaşılan şenlikler, Ramazan ayından sonra diğer mahallelerde de düzenlenecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 61
Bu Ay : 16197
Toplam : 16197

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom