Fındıklı'dan Orduzu'ya Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, Malatya'nın Orduzu beldesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Fındıklı'dan Orduzu'ya Ziyaret Malatya Haber

Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti il başkan yardımcıları ve partililerle birlikte Aslantepe meydanında çay ocağında halkla yaptığı sohbetin ardından Aslantepe Merkez Camii'nde teravih namazı kıldı. Namazın ardından Belediye Başkanı Cumali Ekin, AK Parti heyetini Aslantepe Höyüğü'nün misafirhanesinde ağırladı. Misafirhanenin bahçesinde aslanlı çeşmenin başında iftar sonrasında ikram edilen çaylar içilirken, Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin misafirlerin Orduzu'yu ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ekin, Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a ve milletvekillerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Sadece seçim zamanı değil seçim dışında da ziyaretlerde bulunarak sorunları birinci ağızdan dinlediklerini söyleyen AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ise, belediye başkanlarının yaptıkları hizmetleri de yerinde gördüklerini belirtti. Tüfenkçi, “Halkımızla bir araya gelerek hemhal olmak ve gönül bağımızı kuvvetlendirerek kaynaşmayı hedefliyoruz” diyerek Orduzu'nun büyükşehir olacak Malatya'nın en önemli bölgelerinden birisi olarak değerlendirileceğinin altını çizdi. Orduzu Belediye Başkanı Cumali Ekin'in yaptığı hizmetlere de değinen Tüfenkçi, büyükşehir sınırlarına dahil olunca Orduzu'nun daha da gelişeceğini belirtti.

Milletvekili Mahmut Mücahit Fındıklı, burada daha önce kendisini ağırlayan Höyük görevlisi Muharrem Perçin'i rahmetle anarak, “Şimdi artık iş zamanı, konuşma zamanı değil. Daha önce Orduzu'yu ziyaretimizde çok sayıda sorunumuzun olduğunu müşahede etmiştik. Belediye seçimlerine kadar birçok problemimiz vardı. Ancak sağ olsun Belediye Başkanımız Cumali Ekin yüz akı belediye başkanlarımızdan birisidir, yaptığı hizmetlerle bu sorunları birer birer çözdü. Geçen gün yaptıkları işleri gezerek bizzat inceledim” dedi.

Fındıklı, Aslantepe Merkez Camii'nin yapımı ve Şanlıkaya'da temeli atılan okul için Belediye Başkanı Cumali Ekin'in gösterdiği çabalardan bahsederek, Malatyalıların Ramazan ayını kutladı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1016
Bu Ay : 7100
Toplam : 7100

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom