Ecevit'i öldürme planı yapmışlar!

Ergenekon'un 3. iddianamesi, eski Başbakan Bülent Ecevit'in Mehmet Haberal'ın başhekimliğini yaptığı Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde...

Ecevit'i öldürme planı yapmışlar! Türkiye-Dünya

Ergenekon’un 3. iddianamesinde, Ergenekon davasında ‘örgüt yönetici’si olduğu iddia edilen Prof. Dr. Mehmet Haberal’a ait Başkent Üniversitesi’nde, Ecevit’in öldürülmesinin planladığına yönelik bilgiler de yer aldı. İddianmede Ergenekon tutuklusu Ümit Sayın’dan Mehmet Perinçek’e 14 Haziran 2004’te gönderilen Ali V. ve Mr A’nın 18 Haziran 2002’de yaptığı konuşmaları içeren maile yer verildi. Mr.A: Konuştuğumuz olay bir ülkenin tekrar yapılanmasıdır. Ve bu holding başımıza ileride bela olabilecek kadar büyüdü ve iştah kabartır hale geldi. Temsilcisi olduğum insanlar durumdan rahatsız. Muhtemel ve beklenen bir ölümden sonra her şeyin konuştuğumuz gibi olması gerekmektedir. Ortaya çıkacak sinerjiyi çabuk ve dikkatli olarak boşaltmamız gerekir.

A.V: Biliyorum efendim. İddianamede sözkonusu mailen sonunda yer alan notlar başlığında ‘Beklenen ölüm’den kasıt, Bülent Ecevit’in Mehmet Haberal’ın sahibi olduğu ‘Başkent Hastanesi’ ne gitmesiyle başlayan ‘tedavi süreci’ neticesinde hesap edilmiş bir ölüm. Yani, Ecevıt’im tedavi ile öldürülmesi” ifadesine yer verildiği kaydedildi.

Kaynak: Star
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 394
Bu Ay : 4192
Toplam : 4192

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom