Madalya İle Döndüler

Malatyalı milli Hokey sporcularının şampiyonadan başarı ile döndükleri bildirildi.

Madalya İle Döndüler Malatya Spor

Hokey Milli Takım Antrenörü Savaş Yılmaz, yaptığı açıklamada, “Avrupa Hokey Federasyonu ve Federasyonumuzun 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve 5-8 Temmuz 2012 tarihleri arasında Fransa'nın Chatenay kentinde organize edilen Erkekler 16 Yaş Altı Açık Alan Avrupa Championship III. müsabakalarına katılan Milli Takımımız yurda döndü. Fransa, Azerbeycan, İsviçre ve Türkiye'nin katıldığı şampiyonaya katılan 16 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız oynadığı maçlar neticesinde 3. oldu” ifadelerini kullandı.

“Bu şampiyonada hedefimiz final oynamaktı ama bunu başaramadık. Ev sahibi Fransa çok iyi bir takım, tesisleri ve spora bakış açıları bizlerden çok iyi durumda bunu maçlarda net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bizler bir çok noktada onları yakalamış durumdayız, sadece yapmamız gereken ülkemizin bu işi ciddiye alıp tesisler yapması ile bundan sonra yapılan milli maçların hepsinden zaferle döneceğimize inanıyorum” diyen Yılmaz, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Turnuvanın son günü İsviçre ve Fransa final oynarken, Milli Takımımız Azerbeycan ile 3.lük, 4.lük maçına çıktı. Müsabakayı İsmail Tan (Malatya) (2), Ali Akın Özkılıç (2), Musab Çağın (Malatya) (1), Mehmet Demirel (1) ve Mücahit Gazi Demir (1)'in golleriyle 7-3 kazandı.” 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 1019
Bu Ay : 4817
Toplam : 4817

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom