Güney Kore Heyeti Darende'yi Gezdi

Güney Kore’nin önde gelen medya ve turizm sektörü temsilcileri, İstanbul-Malatya-Şanlıurfa güzergahında tanıtım turu kapsamında Malatya’nın Darende ilçesindeki tarihi ve turistik yerleri de gezdiler.

Güney Kore Heyeti Darende'yi Gezdi Malatya İlçe

Darende’de rafting yapan Güney Koreliler, ilçeyi beğendiklerini ve ülkelerine dönünce bu güzellikleri anlatacaklarını ifade ettiler.

Koreli heyet, Malatya’da Aslantepe ve Battalgazi ilçe ziyaretlerinin ardından, ikinci gün Levent Vadisi'ni ve devamında da Darende’yi ziyaret etti. Tohma Kanyonu, Somuncu Baba Külliyesi gibi turistik yerleri ziyaret eden 15 kişilik heyet; 8 tur acentesi (6 paket tur, 2 inanç turu), 1 tur operatörü, 1 PR (halkla ilişkiler) şirketi ve 5 medya temsilcisinden oluşuyor.

Medya temsilcileri arasında Kore’nin en popüler günlük gazetelerinden 2,2 milyon tirajlı Dong A Ilbo, 800 bin’er tirajlı Kookmin Ilbo ve Seoul Shinmun bulunuyor. Ayrıca haftalık yayınlanan Travie ve aylık yayınlanan Paper gibi Kore’nin takip edilen en önemli gezi dergilerinden ikisinin muhabirleri de heyette yer alıyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 94
Bu Ay : 4523
Toplam : 4523

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom