Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı

8 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Kayısı Festivali hazırlıklarının son aşamaya geldiği bildirildi.

Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş.’nin organizesiyle düzenlenecek olan fuar ve kayısı festivali hakkında İHA’ya bilgi verdi. Çakır, "Malatya fuarlar şehrine doğru ilerliyor. Sadece Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı düzenlemiyoruz.

Önceleri sadece Sanayi Fuarı ve Kayısı Festivali yapılırdı. Tarım, Yapı Dekorasyon fuarlarını ekledik. İşbirliği içinde düzenlediğimiz fuarlar da var. Sayın Valimizin de önderliğinde Kitap Fuarı'nda bölgeden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi oldu. İstihdam Fuarı’nı işbirliği içinde düzenlendi" ifadelerini kullandı.

Kayısı Festivali'nin çok önemli olduğuna değinen Çakır, "Genel Sanayi Ticaret Fuarı ve Kayısı Festivali hazırlıklarını, arkadaşlar son aşamaya getirdi" şeklinde konuştu.

Yemek ve tatlı yarışmasından sportif aktivitelere kadar birçok etkinliğin 5 günde yapılacağını söyleyen Çakır, akşamları ise konserlerin düzenleneceğini bildirerek, fuarın ve festivalin dolu dolu geçmesi için çaba gösterdiklerini vurguladı.

Bu arada, fuar ve festival öncesinde İstanbul’da düzenlenen kayısı yürüyüşünün bu yıl da gerçekleştirilmeyeceği kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 231
Bu Ay : 8290
Toplam : 8290

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom