AÖF Öğrencileri Dikkat !

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerinin hafta sonunda girecekleri sınavda, yanlarında üç belgenin bulundurulması istendi.

AÖF Öğrencileri Dikkat ! Malatya Haber

AÖF İl Sınav Koordinatörlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “02-03 Haziran 2012 tarihlerinde yapılacak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi 2011-2012 Öğretim Yılı yıl sonu sınavlarına, Malatya’da 15 bin öğrenci girecektir" denildi.

Açıklamada, yıl sonu sınavlarına gireceklerin üç belgeyi yanlarında bulundurmalarının zorunlu olduğu söylendi. Buna göre, "Sınav Giriş Belgesi, Öğrenci Kimlik Kartı, Öğrenci Tanıtım Kartı veya sınavda geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi, Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgeleri)” gerekiyor.

Açıklamada, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’nün talimatları gereğince AÖF bürosundan üniversitedeki koordinatörlüğe bu belgelerin faks ile gönderildiği belirtilerek şöyle denildi: "Bu nedenle sınava girecek öğrencilerin mağdur olmamaları için, bu belgelerden eksik veya hatalı olanlar varsa kendileri veya bir yakını öğrencinin kimliği ile Sıtmapınarı’ndaki AÖF Malatya Bürosu’na giderek bu belgeleri alabilirler.”

Sıtmapınarı AÖF Bürosu’nun, 02-03 Haziran 2012 günleri 07.30-18.00 saatleri arasında açık olacağı kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 375
Bu Ay : 893
Toplam : 893

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom