YMS İsmi Tarih Oldu

Spor Toto 2. Lig ekibi Yeni Malatyaspor’un ismi Malatyaspor Futbol Kulübü olarak değişti.

YMS İsmi Tarih Oldu Malatya Spor

Kulüp Başkanı Ertan Mumcu, 12 Mayıs’ta gerçekleştirilen mali kongrede takım isminin ve logosunun değiştirilmesi yönünde yönetim olarak karar aldıklarını kaydetmiş ve kongrede üyeler oy çokluğuyla bu kararı desteklemişti. Mali Kongrede alınan karar sonrası, kulüp resmi evrakları dernekler masasına iletti. 15 gün süren işlemlerin ardından Yeni Malatyaspor isminin yerine Malatyaspor Futbol Kulübü isminin kullanılmasından hiçbir sakınca olmadığı yönündeki karar kulübe iletildi.

Spor Toto 2. Lig’e Yeni Malatyaspor ismiyle merhaba diyen ve 2 sezon bu ismi kullanan Malatyaspor Futbol Kulübü, 2012-2013 sezonuna yeni ismiyle başlayacak.

Malatyaspor Futbol Kulübü isminin dernekler masası tarafından onaylanmasına ilişkin bir açıklamada bulunan Kulüp Basın Sözcüsü Şahin Özer, şehrin beklentisi ve isteğini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Şehrin takımla bütünleşmesi adına bu çalışmayı gerçekleştirdiklerini kaydeden Özer, “Malatya halkının takdiri bu yöndeydi.

Takımın isminin önünde bir ibare olmaması en büyük beklentiydi. Tabi bu bire bir olmazsa olmaz şeyler değil ama şehrin takımı benimsemesi adına önemliydi. Bu anlamda şehrin talebini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bu değişim takıma uğur getirir” dedi.

Yeni sezona değişim ile başladıklarının altını çizen Özer, “Yeni sezona yepyeni bir başlangıç yapacağız. İnşallah istediğimiz gibi bir sezon geçiririz” ifadesini kullandı.
Özer, takımın forma ve ürün çalışmalarının da devam ettiğini sözlerine ekledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 260
Bu Ay : 260
Toplam : 260

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom