Anneler Gününe Özel Kampanya

Türkiye Posta Telgraf Teşkilatı (PTT) Genel Müdürlüğü Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği kampanya çerçevesinde Atatürk İlköğretim Okulu'nda ücretsiz mektup kağıdı ve zarf dağıttı.

Anneler Gününe Özel Kampanya Malatya Kültür-Sanat

Kampanya ile ilgili bilgi veren PTT Malatya Başmüdürü Zekai Özcan, "PTT Genel Müdürlüğümüzce Anneler Günü münasebetiyle mektup yazma kampanyası düzenlendi. Bu kampanya çerçevesince genel müdürlüğümüz tarafından Anneler Günü'ne özel mektuplar ve zarfları oluşturuldu. Bu mektup ve zarfları okullarımızda öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Amacımız hem çocuklarımıza hem de toplumumuza yeniden yazma alışkanlığını kazandırmaktır. Ücretsiz olarak dağıtılan bu zarf ve kağıtlar 1 TL karşılığında postaya verilebilecektir" dedi.

Özkan, 7 ila 13 Mayıs tarihlerinde kargo hizmetinde de Anneler Günü'ne özel indirimlerin olduğuna dikkat çekerek, "Annelerimize gönderilecek olan hediye paketleri yüzde 10 indirimle tüm iş yerlerimizden kabul edilecektir" diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ise, "Güzel bir uygulama. Çocuklar annelerinin yüzüne ifade edemedikleri güzel duygularını mektup vasıtasıyla aktarmış olacaklar" ifadelerini kullandı.
Daha sonra kampanya kapsamında öğrencilere ücretsiz mektup kağıdı ve zarf dağıtıldı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 847
Bu Ay : 1365
Toplam : 1365

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom