Ürünler Fuarda İndirimli Satılacak

Malatya 6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 5 Nisan 2012 Perşembe günü kapılarını açıyor.

Ürünler Fuarda İndirimli Satılacak Malatya Ekonomi

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 5-8 Nisan 2012 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan 6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 5 Nisan 2012 Perşembe günü kapılarını açıyor.

Konu ile ilgili olarak bilgiler veren Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, tüm hazırlıkların tamamlandığını ifade ederek, Malatya’ya yakışır bir fuar organize etmeye çalıştıklarını kaydetti. Nalçacı, “Tarım Fuarı bölge ve Malatya için çok önemli. Çiftçilerimizin bilinçlenmesi ve teknolojiyi yakından takip edebilmesi için bu fuarı mutlaka ziyaret etmeleri gerekiyor.

İstişare toplantılarını yaparken katılımcı firma yetkilileri özellikle fuarı ziyaret edecek olan vatandaşlarımıza gerçekten büyük bir müjde verdiler. Yüzde 10 ile yüzde 30 arasında sergileyecekleri ürünlerde indirim yapacaklarının sözünü verdiler. Bu anlamda herkesin fuarımızı ziyaret ederek bu indirimlerden yararlanmaları gerektiğini düşünüyorum.

5 Nisan Perşembe günü saat 13:00’de açılışını yapacağımız Tarım Fuarı’na tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 107
Bu Ay : 7744
Toplam : 7744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom