Çakır, Kuzey Yolunda İnceleme Yaptı

Ahmet Çakır, beraberinde Ahmet Ceyhan, Selim Pilten ve bazı daire müdürleri ile birlikte Kuzey Kuşak yolunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çakır, Kuzey Yolunda İnceleme Yaptı Malatya Haber

Kuzey kuşak yolunun önemli projelerinden biri olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Kuzey Kuşak Yolu'ndaki çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu yolumuzun tamamlanmasıyla birlikte Malatya trafiği önemli ölçüde rahatlayacaktır. Ayrıca, bu bölgemizde bulunan Hal Binası, Mezarlık, Oto Galericiler sitesi gibi hizmet guruplarının bulunması Kuzey Kuşak Yolu'nun önemini daha da artırıyor. Kuzey Kuşak Yolunda göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma başlattık.

Şu anda Askeri alan içerisinde kalan bir bölgemiz vardı. Buranın terki sağlandı ve burada çalışmalar devam ediyor. Babuktu deresinde menfez yapımı, sulama kanallarının yapımı gibi alt yapı hizmetleri tamamlandı. Geçen yıl başlamış olduğumuz Babuktu yönünden gelen iki km üzerinde bir yolumuz vardı, bu yolun Kuzey Kuşak Yoluna bağlanması için çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz" şeklinde konuştu.

Başkan Çakır, "Tren yolu'na kadar olan kısımda çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Kamulaştırma çalışmaları ile şuyu çalışmaları tamamlandı. Bu yolun tamamlanması Malatya trafiğini ciddi oranda rahatlatacak olan önemli yollarımızdan biri. Bu nedenle Kuzey kuşak yoluna ayrı bir önem veriyoruz. Kuzey kuşak yolundaki çalışmalarımız vardiyalı olarak devam etmektedir. Burada ciddi oranda hafriyat ve dolgu çalışmaları yapılmaktadır" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 914
Bu Ay : 2496
Toplam : 2496

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom