Vatandaşa Şerbet İkram Edildi

Malatya Kent Konseyi tarafından düzenlenen Niyazi Mısri Haftası etkinliklerine Cuma namazının ardından Nur Çeşmesi'nde vatandaşlara şerbet ikramıyla başlandı.

Vatandaşa Şerbet İkram Edildi Malatya Haber

PTT binasının önündeki Nur Çeşmesi'nde 16-22 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Niyazi Mısri Haftası nedeniyle musluklardan şerbet akıtılarak, vatandaşlara ikram edildi. Kalabalık bir topluluğun katıldığı ikrama esnasında açıklamada bulunan Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yıldırım, "Bu yıl ikincisi düzenlenen Niyazi Mısri Haftası kutlama etkinliklerine hemşehrilerimize şerbet dağıtarak başlattık. Şunu ısrarla vurguluyoruz, batan güneş muhakkakki doğacaktır.

17. yüzyılda batan güneş, 21. yüzyılda tekrar doğuyor. Bugün hastanelerde psikiyatri bölümlerindeki o yığılmaları önleyecek en önemli insanlar Yunus Emre, Mevlana ve Niyazi Mısri gibi insanlardır. Biz bu değerlere sahip çıkarsak, bireysel anlamda da, toplumsal anlamda da ciddi bir harcı sağlamış olacağız. Etkinliğe katılan bütün Malatyalılara teşekkür ediyorum" dedi. Şerbet ikramına Malatyalılar yoğun ilgi gösterdi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 619
Bu Ay : 3103
Toplam : 3103

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom