PTT Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Posta Telgraf Teşkilatı (PTT) Malatya Başmüdürlüğü, hem 171. Kuruluş yıldönümünü hem de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

PTT Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı Malatya Haber

Avşar Otel'de gerçekleştirilen etkinliğe, Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi Saran, PTT Malatya Başmüdürü Zekai Özkan ile Aktif Bank Dış Kanal Yönetim Müdürü Ergün Kara, PTT çalışanları katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi Saran, "İçimizden herhangi birinin hayatında PTT'nin bulunmaması mümkün değildir.

Gerçi son zamanlarda kargo hizmetlerinin özel sektör girişimlerine açılması dolayısıyla PTT'nin sunduğu hizmetlerin bir bölümü, görev ve sorumluluk alanı dışında kaldı. Ancak geçmişte sahip olduğu tekel konumu itibariyle belirli bir yaş üzerinde olan insanların hayatında son derece önemli anlara tanık olan, önemli olayları birlikte yaşayanlar PTT'nin fedakar ve değerli mensuplarıdır" dedi.

PTT'nin 3. Yüzyılı kapsadığını kaydeden Saran, "PTT, 19. Yüzyıl, 20. Yüzyıl ve 21. Yüzyılı kapsamaktadır. 171. Yılın kutlanması söz konusu ve bu kadar uzun geçmişe sahip çok az kuruluş var. Dolayısıyla böyle köklü bir geçmişe sahip olan Türk toplumunun gelişimine tanıklık eden ve yüzyıllar boyunca insanlara haberleri ulaştıran, insanlara kargolarını ulaştıran, insanlara umutlarını aşılayan böyle bir kurumun mensubu olmaktan bahtiyar olabilirsiniz" diye konuştu.

PTT Malatya Başmüdürü Zekai Özkan ise, "PTT olarak, 171 yıldır halkımıza posta, telgraf, banka ve lojistik hizmetlerini sunuyoruz. Bu hizmetleri sunarken tüm personelimizle kaliteli ve hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Bütün arkadaşlarımızla birlikte amacımız, tüm Malatyalılara PTT hizmetlerini en hızlı, en süratli şekilde sunmaktır.Bütün arkadaşlarım bu gayret ve özveriyle çalışacaklardır" ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından PTT Teşkilatının 171. Kuruluş yıldönümü ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla pasta kesimi gerçekleştirildi.

Etkinlik, müzik dinletisinin ardından son buldu. Gecede ayrıca, PTT Malatya Başmüdürü Zekai Özkan, etkinliğe katılanlara gül takdim etti.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 357
Bu Ay : 3914
Toplam : 3914

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom