'Atık Pillerin Toplanması ve Bertarafı'

Malatya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) işbirliğiyle "Atık Pillerin Toplanması ve Bertarafı" konulu bir seminer düzenlenecek.

'Atık Pillerin Toplanması ve Bertarafı' Malatya Haber

İlköğretim ve okul öncesi öğrencilerine yönelik düzenlenecek seminer programı 13 Mart 2012 Salı günü saat 10.00'da Belediye Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Düzenlenecek program öncesi Malatya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nde bir toplantı yapıldı.

Toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya Yazgan, ÇEKÜL İl Temsilcisi Bekir Sözen, TEMA İl Temsilciliği'nden Kenan Güzel, ÇEKÜD İl Temsilciliği'nden Mehmet Bıçak, Malatya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ahmet Özer ile müdürlük teknik personeli katıldı.

Toplantıda Malatya'da çevre bilincinin geliştirilmesi, duyarlılık kazandırılması ile ilgili çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapılarak işbirliği yapılmasının önemine değinildi. "Atık Pillerin Toplanması ve Bertarafı" semineri programı hakkında ayrıntılar görüşülerek, programa okul aile birlik temsilcileri, okul meclis başkanlarının da katılımının sağlanması kararlaştırıldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 242
Bu Ay : 8301
Toplam : 8301

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom