Stantların Yüzde 58'i Kiralandı

Malatya 6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nda stantların yüzde 58'inin kiralandığı belirtilip, hedefin önümüzdeki yıl fuarı uluslararası boyuta taşımak olduğu vurgulandı.

Stantların Yüzde 58'i Kiralandı Malatya Haber

Malatya'da 5-8 Nisan 2012 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar Alanı'nda düzenlenecek olan 6. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı basın bilgilendirme toplantıları devam etti. Öğretmenevi'nde ulusal medya ve radyo temsilcilerine konuşan Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, " Bu yıl 6.'sı düzenlenecek olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nın bölgemizdeki 29 ilin tamamında görüşmeler yapıldı. 29 ilin yanı
sıra yurtdışı katılımın da sağlanması amacıyla; Hollanda, Belçika, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Mısır, İran, Ürdün, Gürcistan Başkonsolosluklarıyla ve Ticari Ataşelikleriyle görüşmeler yapılmıştır.

Bu ülkelerden katılımcı firma, ziyaretçi ve ülkelerin devlet erkanını getirmek için yapmış olduğumuz çalışmalardan olumlu sonuçlar almış olup konuyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca, 2013'de uluslar arası boyuta taşımak için çaba göstereceğiz" ifadelerini kullandı. Standların yüzde 58'ini kiraladıklarını söyleyen Nalhçacı, firmaların son günü beklemeden başvuru yapmalarını beklediklerini vurguladı. Bir basın mensubunun bu yıl düzenlenecek başka fuar organizeleri hakkında bilgi sorması üzerine Nalçacı, " Bu yıl ayrıca Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı'nın 20.'si 4-8 Temmuz tarihleri arasında, Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı'nı ise 10-13 Mayıs tarihleri arasında bölgeyi de işin içine katacak şekilde düzenleyeceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 905
Bu Ay : 4703
Toplam : 4703

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom