Antep Fuarına Katıldılar

Ramazan Aytekin, Gaziantep'te açılan Gıda Teknolojileri gibi fuarların özellikle gelişen teknolojiyi tanıtması bakımından çok yaralı olduğunu belirtti.

Antep Fuarına Katıldılar Bölge

Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Ramazan Aytekin, Gaziantep'te açılan Gıda Teknolojileri gibi fuarların özellikle gelişen teknolojiyi tanıtması bakımından çok yaralı olduğunu belirtti.

Gaziantep'de düzenlenen GAPFOOD Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı ile GAPTARIM Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı'na Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü teknik ekipleri, Yeşilyurt Ziraat Odası Başkanlığı ve çiftçilerden oluşan bir heyetle gezi düzenlendi.

Fuar da incelemelerde bulunan Malatya heyetinin başındaki Ramazan Aytekin açılan bu fuarın ülkemiz ve çiftçilerimiz için hayırlı olmasını dileyip, bu tür fuarların özellikle gelişen teknolojiyi tanıtması bakımından çok yaralı olduğunu belirtti.

Aytekin, " Teknik ekiplerimiz ve çiftçilerimizce yapılan gezi ve incelemeler çok faydalı olmuştur. Çünkü her konuda olduğu gibi gıda ve tarım konularında da gelişen teknolojiyi yakından takip etmek gelişmişlik açısından çağın bir gerekliliğidir.

İlimizde de Nisan ayında Tarım Tenolojileri Fuarı düzenlenecektir. Fuarımızı tüm çiftçilerimizin ziyaret etmesinde büyük fayda mülahaza ediyorum" dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 137
Bu Ay : 3694
Toplam : 3694

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom