Onur Akın Malatya'da

Türk özgün müziğinin güçlü sesi Onur Akın, Malatya'da sevenleriyle buluştu.

Onur Akın Malatya'da Malatya Kültür-Sanat

"Minder Sohbetleri" etkinliği kapsamında Malatya Park Alışveriş Merkezi'nin davetlisi olarak Malatya'ya gelen Onur Akın, sevenleriyle bir araya geldi. Akın, hayranlarının sorularını yanıtlayarak, mini bir konser verdi.

Malatya Park Alışveriş Merkezi Müdürü Ali Gülaçar'ın hazırlayıp sunduğu programa; Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ve Türkiye Sakatlar Derneği Malatya Şubesi Başkanı Ali Haydar Koyun'un yanı sıra Onur Akın hayranları katıldı.

Akın, müzikle küçük yaşta tanıştığını kaydederek, "3-4 yaşlarından beri müzik hayatımda. Bu bir aşk. Benim bir ağabeyim müzik öğretmeniydi. İstanbul'un tanınmış türkücülerinden biriydi. Ağabeyimin müthiş bir orkestrası vardı. Ben rüyamda darbuka çalarmışım. Ritim çalmaya bayılırım. Onun o orkestrası ve sahnesi beni çok etkilemiş ki, hayatımda hep müzik oldu" dedi.

Müzikten hiçbir zaman kopamadığını beliren Akın, "Üniversiteye girdim basın-yayını kazandım. Annem hiçbir zaman benim yaptığım işe ikna olmadı. Çok ünlü oldum, güzel paralar kazandım, bütün ağabeylerimden daha iyi ekonomik gelişimim oldu, ünüm şöhretim arttı. Anacığım son gününe kadar 'Senin sonun ne olacak?' dedi.

"HER İNSAN, İNSAN DEĞİLDİR"
Akın, Malatyalıların sevgililer gününü kutlayarak, "Dünyada en güzel duygu sevgidir. İnsanı insan yapan en önemli erdemlerden birisi sevgidir. Aramızdan yürüyen, dolaşan, gezen her insan, insan değil. İnsanı insan yapan değerler var.

Herkes insan değildir. Bu savaşları çıkartanlar, bu bombaları yapanlar, bu insanları katledenler kadına şiddet uygulayanlar çıldırmış bir toplum artık, bunlar insan değil. İnsanın yüreğinde öncelikle sevgi olur" görüşünü savundu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 787
Bu Ay : 2316
Toplam : 2316

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom