Kılıçdaroğlu'nun Yanındayım

CHP Malatya eski İl Başkanı Hüseyin Baştürk, kendisi hakkında karalama kampanyası başlatıldığını iddia ederek, kendisinin Kemal Kılıçdaroğlu'nun saflarında yer aldığını açıkladı.

Kılıçdaroğlu'nun Yanındayım Malatya Siyaset

Baştürk yaptığı açıklamada, "Son günlerde şahsıma ve oluşumun içinde bulunduğum Demokratik Güç Birliğine, demokrasiye özgürlüğe en önemlisi Cumhuriyet Halk Partisine karalama kampanyası başlatılmış olup bizleri Deniz Baykal ve Önder Sav yanlısı olarak lanse etmektedirler.

Ben 30 yıldır bu partinin her kademesinde görev alan Hüseyin Baştürk olarak bu oyunun malzemesi olmayacağım. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun genel başkanlığa gelmesi ile beraber yurdun her köşesinde partiye duyulan ilgi her gün artarak devam etmektedir.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı dönemimde ısrarla üzerinde durduğum mahallinde delege tespiti konusunda yapmış olduğum mücadeleyi kamuoyu ve partili arkadaşlarım yakinen bilmektedir.

Gelinen bu nokta da Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun siyasi düşüncesinden taviz vermeden insan haklarına saygılı, toplumsal çoğulculuktan yana kadınların ve gençlerin siyaset yapma, halkla beraber partimizi büyütme konusunda çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

Baştürk, "Mahallinde yapılan delege tespitinde parti üyelerimiz ve partiye gönül vermiş vatandaşlarımızla beraber Genel Başkanlığını Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı Cumhuriyet Halk Partisi'ni iktidar yapabilmek için mücadelemiz devam edecektir.

Oluşumun içerisinde yer aldığım Demokratik Güç Birliği Cumhuriyet Halk Partisi'ni büyük değişim ve dönüşüm hareketini Malatya'da hayata geçirecek, partiye egemen kılacak bir demokratik güç birliği hareketidir" ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 142
Bu Ay : 4508
Toplam : 4508

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom