30 Aralık Türkiye Gündemi

30 Aralık 2011 Türkiye Gündemi

30 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

TBMM Başkanı Çiçek'in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 17.00'da İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği Genel Başkanı Hüseyin Korkut'u ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 17.30'da Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği Genel Başkanı Cevdet Baştuğ ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Başbakan Yardımcıları, Bakan ve Bakan Yardımcılarının programları
- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, saat 10.30'da TCDD Genel Müdürlüğü'nde Bursa Yüksek Hızlı Tren Projesi imza törenine katılacak.
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Samsun'da Enerji Tarımı Araştırma Merkezi'nin açılışına katılacak ve çeşitli ziyaretlerde bulunacak.

Siyasi partilerin programları
- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 09.30'da gazetelerin ve televizyonların Ankara temsilcileri ve haber ajanslarının yöneticileriyle Marriott Otel'de bir araya gelecek.
- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 12.30'da Keçiören'de Anavatan ve Nuripamir caddelerinde esnafı ziyaret edecek, saat 13.00'da Keçiören İlçe Teşkilatı'nı ziyaret edecek.
- Demokratik Sol Parti(DSP) Genel Başkanı Masum Türker, saat 11.00'da parti genel merkezinde basın toplantısı yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, basın toplantısı düzenleyecek.
- KESK ile Haber-Sen üyeleri, saat 13.00'da TRT Genel Müdürlüğü ana girişinde basın açıklaması yapacak.
- Tüm Emekliler Sendikası, saat 12.00'da sendika genel merkezinde basın toplantısı yapacak.
- Tüketici Dernekleri Federasyonu üyeleri, saat 11.00'da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nda basın açıklaması yapacak.
- DİSK ve Genel-İş Ankara 2 Nolu Şubsie üyeleri, saat 12.00'da cezaevinde bulunan DİSK ve Genel-İş üyeleriyle dayanışma için Yenimahalle Postanesi önünde basın açıklaması yapacak ve kartpostal gönderecek.
- Türkiye İş Kurumu, TESK ve MEKSA Vakfı işbirliğiyle saat 11.00'da Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu'nda "Yerelden Genele Dezavantajlı Gruplar İçin Mesleki Eğitim" protokolü imzalanacak.
- Mamak Belediyesi ve Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce ITC firmasının katkılarıyla ortaklaşa yürütülen "Çevre Sizsiniz Projesi"nin tanıtımı, saat 10.00'da Mamak Katı Atık Entegre Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.
- Basın Konseyi Başkanı Orhan Birgit, Basın Konseyi Merkezi'nde saat 11.00'de, 2011 yılında basın mesleği açısından yaşanan olaylar ve 2012 beklentileri konulu basın toplantısı düzenleyecek.
- İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, İHH İnsani Yardım Vakfı Merkezi'nde saat 11.00'de, Mavi Marmara gemisinde saldırıya uğrayan aktivistlere açılan davalar konusunda basın toplantısı düzenleyecek.
- İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde saat 11.00'de basın açıklaması düzenlenecek.
- İstanbul Orman Bölge Müdürü İbrahim Çiftçi, İstinye Park AVM'de saat 11.00'de, "Yeni Yıla Fidan Dikerek Girelim" kampanyasını başlatacak.
- İnsan Hakları Derneği üyeleri, Galatasaray Meydanı'nda saat 12.00'de, Şırnak'ta 35 kişinin hayatını kaybettiği olayı protesto etmek amacıyla yürüyüş ve basın açıklaması düzenleyecek.
- DİSK, Şişli Postanesi'nde saat 12.30'da, cezaevlerindeki sendikacı ve gazetecilerle dayanışma amacıyla yeni yıl kutlama mesajı gönderecek ve ardından basın açıklaması düzenleyecek.
- Kahramanlık türküleriyle tanınan ünlü sanatçı Hasan Mutlucan, İstanbul Şaşkınbakkal'daki Galip Paşa Camii'nde cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecek.
- Orman ve Su İşleri 8. Bölge Müdürü Ahmet Duran, saat 14.00'de Bozdağ Yaban Hayatı Geliştirme Sahası'nda bilgilendirme toplantısı yapacak.

EKONOMİ GÜNDEMİ
-----------------------------
- TÜİK, saat 10.00'da kasım ayına ilişkin dış ticaret istatistiklerini açıklayacak.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 161
Bu Ay : 1690
Toplam : 1690

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom