Taşbaş'dan Tanıtıma Destek Sözü

Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Cumhur Taşbaş, 2011 yılında Malatya'nın tanıtımı için birçok alanda destek verdiklerini ifade ederek, 2012 yılında da bu desteklerin devam edeceğini bildirdi.

Taşbaş'dan Tanıtıma Destek Sözü Malatya Haber

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, Travel Turkey İzmir Fuarı'nda Malatya standını ziyaret eden Taşbaş, "Malatya, bölgesinde tarihi ve kültürel alanda önemli bir ilimiz. Malatya'nın tanıtımı için biz her türlü yardımı yapmaya çalışıyoruz. Altın Kayısı Film Festivali, Türkü Sempozyu gibi faaliyetler için desteklerimizi yaptık" dedi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Cumhur Taşbaş'a, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Memet Pala kayısı hediye etti.

Bu arada Malatya standını ziyaret eden Karşıyaka Kaymakamı Mehmet Emin Avcı'ya, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Satınalma Sorumlusu Mahmut Karaca tarafından kayısı hediye edildi. Kaymakam Avcı, Malatya'yı İzmir'de görmekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Travel Turkey 2011 İzmir Turizm Fuarı'nda yer alan Malatya standında ziyaretçilere çiğköfte ikramı yapıldı. Fuarın son gününde Malatya Kültür A.Ş. personellerinden Lütfü Acıbucu ve İzmir'de avukatlık yapan Özkan Yıldırım'ın birbirinden güzel türküleri eşliğinde dağıtılan çiğköfteye ilgi oldukça yoğun oldu.

Bu arada Malatya Valiliği Kültür ve turizm Şube Müdürü Ali Cengiz, fuar kapsamında, 600 katılımcı firmaya ve Malatya standını ziyaret edenlere, Malatya'yı tanıtıcı çeşitli dokümanların verildiğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 443
Bu Ay : 6423
Toplam : 6423

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom