13 Aralık Türkiye Gündemi

13 Aralık 2011 Türkiye Gündemi

13 Aralık Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 10.30'da Balkan ülkeleri bakan ve milletvekilleri heyetini Çankaya Köşkü'nde kabul edecek, saat 14.30'da MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 15.30'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönül ve Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın'ı kabul edecek.

TBMM Başkanı Çiçek'in programı
- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, saat 10.30'da MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ve beraberindeki heyetle görüşecek, saat 14.00'te YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya'yı kabul edecek.

Başbakan Erdoğan'ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.30'da Romanya Devlet Başkanı Traian Basescu ile İstanbul'daki çalışma ofisinde görüşecek.

TBMM gündemi
- TBMM Genel Kurulu'nda saat 11.00'de, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Milli Savunma, Gençlik ve Spor ile Kültür ve Turizm Bakanlıklarıyla bağlı kuruluşlarının 2012 yılı bütçeleri görüşülecek.

- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, saat 11.30'da BDP Grup Başkan Vekili Pervin Buldan'ı ziyaret edecek.

- CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, saat 11.30'da basın toplantısı yapacak.

- CHP Ankara Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Emine Ülker Tarhan, saat 12.00'debasın toplantısı yapacak.

- CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, saat 13.00'te basın toplantısı yapacak.
- BDP Grup Başkan Vekili Hasip Kaplan, saat 14.00'te basın toplantısı düzenleyecek.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, saat 10.00'da ASO 1. OSB Konferans Salonu'nda yapılacak Ankara Sanayi Odası (ASO) 48. Yıl Başarı Ödülleri Töreni'ne katılacak.

- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, saat 20.00'de Türk Eğitim Derneği'nin JW Marriott Otel'deki cumhuriyet balosuna katılacak.

- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 10.30'da Vilayetler Evi'nde düzenlenecek OECD-SIGMA ile iş birliği halinde düzenlenen Avrupa Birliğine Uyum Sürecinde Kamu Sektöründe İç Denetim ve Dış Denetim İşbirliği Konferansı'na katılacak. Bağış, saat 14.30'da Dolmabahçe Sarayı Başbakanlık Ofisi'nde Başbakan Recep Tayyip Erdogan'a Romanya Devlet Başkanı Traian Basescu ile görüşmesinde eşlik edecek.

- Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, saat 14.00'te MEB Başöğretmen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek "Okullar Hayat Olsun Projesi"nin protokol imza törenine katılacak.

- Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında, saat 14.00'te Milli Eğitim Bakanlığında ağaçlandırma protokolü imzalanacak. Protokole Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş katılacak.

- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, saat 16.00'da Çin Halk Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Xiaosheng Gong'u makamında kabul edecek.

- Romanya Cumhurbaşkanı Traian Basescu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ceylan Intercontinental Otel'de saat 10.30'da, Türk-Romen İş Forumu'nun açılışına katılacak.

Siyasi partilerin programları
- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, saat 13.00'te Demokratik Sendikalar Konfederasyonu üyelerini makamında kabul edecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- RTÜK Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, saat 09.30'da Rixos Otel'de gerçekleştirilecek Sanatsal ve Kültürel Aktivitelerde Çalışan Çocuklar Pilot Araştırma Projesi Final Konferansı'na katılacak.

- Çevre Yönetimi Genel Müdürü Recep Şahin ile Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürü Mustafa Satılmış, saat 11.00'de son günlerde artan hava kirliliği iddiaları üzerine Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde basın toplantısı düzenleyecek.

- Türkiye İstatistik Kurumu, saat 12.00'de satın alma gücü paritesiyle kişi başına gayrisafi yurt içi hasıla verilerini açıklayacak.

- Uluslararası Yatırımcılar Derneği, saat 18.30'da geleneksel protokol resepsiyonu düzenleyecek.

- Türk Tabipler Birliği (TTB) Pratisyen Hekimler Kolu üyeleri, saat 11.00'de TTB Merkez Konseyi'nde basın toplantısı yapacak.

- İstanbul Tabip Odası'nda saat 12.00'de, "Kanun Hükmünde Kararname" yi protesto amacıyla yapılacak grev kararını açıklamak üzere basın toplantısı düzenlenecek.

- BEM Bir-Sen ile Bursa Büyükşehir Belediyesi arasında saat 16.00'da toplu sözleşme imzalanacak.

- Yeniden inşa edilen Bursa surlarına ilk harç, saat 11.00'de konulacak.

- Toplumsal kalkınma ve refahı tabana yayılması amacıyla Kütahya Valiliğinin onayı ile İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Sarayında düzenlenecek konferansa, konuşmacı olarak DPÜ Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Fatih Özbay katılacak.

- Eskişehir'de bir yıl önce tecavüz ettiği 11 yaşındaki kız çocuğunu öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlının yargılanmasına devam edilecek.

- Selçuk Üniversitesi'nin bir kısmının Konya Üniversitesi'ne bağlanmasıyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı kararına, saat 14.00'de Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi'nde düzenlenecek basın açıklamasıyla tepki gösterilecek.

- Antalya Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (ANSİAD) tarafından Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda düzenlenen 'Girişimcilik Haftası' etkinlikleri saat 10.00'da başlayacak.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Şike soruşturmasında mahkemenin iddianameyi kabul etmesinin ardından gelişmeler takip ediliyor.

- Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Stoke City, akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelecek. Stoke City Teknik Direktörü Tony Pulis, Çırağan Palace Kempinski'de bir basın toplantısı düzenleyecek.

- Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi E Grubu 6. hafta maçında Stoke City ile çarşamba günü oynayacağı maçın hazırlıklarını saat 18.15'te yapacağı 15 dakikası basına açık antrenmanla tamamlayacak. İdman öncesinde, saat 18.00'de teknik direktör Carlos Carvalhal basın toplantısı düzenleyecek.

- Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında deplasmanda oynayacağı Orduspor maçının hazırlıklarına saat 12.00'de Florya Metin Oktay Tesislerinde basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla başlayacak.

- Medical Park Antalyaspor, saat 10.30'da Hasan Subaşı Tesislerinde Bursaspor hazırlıklarına devam edecek.

- Ankaragücü Teknik Direktörü Ziya Doğan, saat 10.30'da Beştepe Tesislerinde basın toplantısı düzenleyecek.

- Aroma Erkekler Birinci Voleybol Birinci Ligi'nde Çankaya Belediye, ANKA sahasında, saat 18.00'de 4 Eylül Belediye ile karşılaşacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 787
Bu Ay : 5153
Toplam : 5153

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom