Türkiye'ye Önemli Uyarı

Filistin asıllı düşünür Münir Şefik'ten Suriye'ye gönderilmeye çalışılan Türkiye'ye çok önemli bir uyarı geldi

Türkiye'ye Önemli Uyarı Türkiye-Dünya

Türkiye'nin Suriye'ye etmesini iseteyen ve bunun için çabalayan batılı güçlerin, muhtemel bir savaş ortamında Türkiye'ye yalnız bırakacağı uyarıları artıyor. Suriye konusunda Türkiye'ye sürekli abartılı bir şekilde övgüler dizen batılı güçlerin muhtemel oyunu konusundaki son uyarı ise Filistin asıllı düşünür Münir Şefik'ten geldi.

Filistinli düşünür Münir Şefik, Ürdün'deki Sebil gazetesinde 1 Aralık'ta kaleme aldığı makalesinde, Türkiye'nin içine atılmak istendiği oyuna dikkati çekerek, "Türkiye, Suriye'ye müdahale ederse ve savaş geniş bir alana yayılırsa batılı müttefikler Türkiye'yi yalnız bırakabilir" diyor.

Türkiye'nin sonu belli olmayan bir savaşın içine atılacağını, savaştan kurtulmak için batılı güçlerden beklediği desteği almakta çok zorlanacağını belirten Şefik şu ilginç tespitlerde bulunuyor: "Şayet Türkiye askeri müdahaleyi üstlenirse, en tehlikeli sorun Türkiye’nin akıbeti olacaktır. Çünkü gerek maddi gerekse manevi açıdan, içeride ve Arap-İslam dünyasında büyük zarara uğrayacaktır. Türkiye günler veya haftalar zarfında sona erdiremeyeceği bir savaşa doğru sürüklendiği, savaş ‘tampon bölge’ sınırlarını aşarak genişlediği ve müdahaleye teşvik edenlerin kendisini kurtarmak için müdahaleyi ağırdan aldıklarını gördüğü takdirde, neler yaşanabileceğinin tasavvur edilmesi bile yeterli olacaktır. Zira Türkiye de sonuçta bölgedeki Siyonist proje kanalıyla bir hedef niteliğinde.

Ortada bir Türk-Suriye-Arap savaşından (Arapların bir kısmı da olsa) veya Türkiye-İran savaşından ya da Suriye’deki iç savaş bir yana geniş kapsamlı bir Sünni-Şii fitnesi körüklemekten daha korkunç bir Siyonist proje ve Siyonist-Amerikan planı var mı acaba?"

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 39
Bu Ay : 6836
Toplam : 6836

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom