İki Ayda Sekiz Araba Verildi

Esenlik "Tamgaz Kampanya" sloganı ile başlattığı kampanya çekilişinde Malatya'da iki ayda sekiz araba verdi. Toplam 94.704.00 TL değerinde hediyenin verildiği çekiliş gerçekleşti.

İki Ayda Sekiz Araba Verildi Malatya Haber

Esenlik "Tamgaz Kampanya" sloganı ile başlattığı kampanya çekilişinde Malatya'da iki ayda sekiz araba verdi. Yoğun bir katılımın olduğu çekiliş programını bilet sahibi müşteriler heyecanla takip etti.

Müzeyyen ŞENOL, Zeliha KÜÇÜKATABEY, İbrahim ÇİLESİZ, Behice KANDEMİR bugün gerçekleştirilen çekilişte araç kazanan talihliler oldu. Birinci çekilişte Hüseyin Arslan, Merve Karaburun, Fatma Akboğa ve Erhan Toramanoğlu, Renault Sembol otomobil talihlisi olmuşlardı.

Esenlik Süpermarketlerin düzenlediği "tamgaz kampanya" çekiliş töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yapılan çekilişlerde dört araba talihlisi olmak üzere toplam 16 hediye sahiplerini buldu. Toplam 94.704.00 TL değerinde hediyenin verildiği çekilişe büyük ilgi vardı.

Çekilişe Müsiad Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, Hacı Bektaşi Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcıları ile davetliler katıldı. Çekilişlerde verilen hediyeler ile Esenlik müşterilerinin yüzünü güldürdü.
Noter huzurda gerçekleştirilen çekilişe toplam 121.650 kupon katılmaya hak kazandı. Ancak 20.703 kupon kutuya atılmadı, bu nedenle 100 bin 947 kupon çekilişe katıldığı belirtildi.

BİR ÇEKİLİŞTE 16 TOPLAMDA 48 HEDİYE

Esenlik Süpermarketler üç ay sürecek kampanyada 12 otomobil, 12 Laptop, 12 LCD TV, 12 Akülü Araba olmak üzere toplam 48 hediye kazanma imkânı sağlıyor. "Tamgaz Kampanya" sloganı ile başlayan 90 gün sürecek, 30 günde bir yapılacak üç farklı çekiliş ile Esenlik talihlilerinin belirleneceği çekilişin ikincisi bugün gerçekleştirildi. Kampanya ile 44 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere dört adet araba kazandı. Ayrıca dört adet laptop, LCD TV, Akülü Araba olmak üzere 16 hediye dağıtıldı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 87
Bu Ay : 2631
Toplam : 2631

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom