Geleneksel sünnet şöleni yapıldı

Malatya 17. Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali çerçevesinde geleneksel hale getirilen sünnet şöleni Dede Korkut Tesislerinde gerçekleştirildi.

Geleneksel sünnet şöleni yapıldı Malatya Haber

Dede Korkut Tesislerinde yapılan sünnet şölenine Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Sünnet Şölenine katkısı bulunan Özel Hastane temsilcileri ile sünnet olan çocuklar ve aileleri katıldı.

Malatya Belediyesi tarafından organize edilen Sünnet Şöleni kapsamında, çocuklar bu yıl Özel Hastanelerde uzman doktorlar tarafından sünnet oldular.

Sabah saatlerinde şehir turuyla başlayan şölende sünnet olan çocuklar ile aileleri, Dede Korkut tesislerinde düzenlenen öğlen yemeğiyle devam etti.

Palyaço gösterilerinin yanı sıra Folklor gösterilerinin de yer aldığı şölende sünnet olan çocuklar ile aileleri doyasıya eğlendiler.

Sünnet şöleninde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, çocukların hayatında sünnetin önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Malatya Belediyesi Sağlık Sosyal İşler Müdürlüğüne çalışmalarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Bugün çocuklarımızın mutlu günlerinden birini yaşıyoruz. Bu yıl çocuklarımızın sünnetini Malatya’da bulunan Özel Hastanelerde hijyenik bir ortamda gerçekleştirdik. İnşallah çocuklarımızın Mürüvvetlerini de görürüz” dedi.

Sünnet olan çocuklara Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve diğer törene katılanlar tarafından çeyrek altın takılırken, sünnet şölenine katkı sunan özel hastane temsilcilerine de plaket verildi.
FUAR VE FESTİVALİN İLK 3 GÜNÜ UYDUDAN CANLI YAYINLANACAK
Malatya Belediyesi Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen 17. Malatya Fuarı & uluslar arası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali’nin ilk 3 günlük programı canlı olarak İhlas Haber Ajansı tarafından uydu kanalından yayınlanacak.
İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) 14,15,16 Temmuz günleri akşam saatlerinden itibaren Mişmiş Park fuar alanından canlı olarak yapacağı yayın frekansı aşağıdadır:
Satellite :W1, 10 Degree East
Transponder :B 4, Digital KU Band
Down link :11068.750 MHz - Vertical
Symbol rate :3125
FEC :3/4
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 347
Bu Ay : 347
Toplam : 347

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom